• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Dzień Chłopaka w naszej szkole

Dnia 30 września przypada Dzień Chłopaka, z tej okazji Samorząd Uczniowski w żeńskim składzie, postanowił nieco osłodzić wszystkich chłopcom oraz mężczyznom w naszej szkole ten dzień. Po złożeniu oficjalnych życzeń przez Rzecznika Samorządu Uczniowskiego, każdy z uczniów oraz nauczycieli płci męskiej zostali obdarowani cukierkami, w których czekała na nich niespodzianka w formie liściku motywacyjnego lub zwolnienia z pytania na cały dzień.
Korzystając z okazji pragniemy jeszcze raz złożyć moc życzeń dla wszystkich chłopców, przede wszystkim uśmiechu na co dzień, wytrwałości w dążeniu do swoich planów, pewnych siebie kroków na przód, niezapomnianych przygód życiowych oraz spełniania najskrytszych marzeń.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.