• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022:

 

Oliwia Penar

Przewodnicząca SU

Zuzanna Kasperkowicz

Zastępca Przewodniczącej SU

Antoni Kaczor, Julia Szepieniec,
Bartosz Macnar

Rzecznik SU

Anna Pelczar, Gracjan Tworek,
Julia Komborska

Redaktor tekstów SU

Zuzanna Szwarc, Alan Klimkiewicz,
Michał Mrozek, Rafał Szepieniec

Sekcja sportowa SU

Dagmara Zięba, Anna Ziajka,
Julia Urbanik, Radosław Różowicz

Sekcja dekoracyjna SU

Patryk Hanus, Bartosz Jakieła,
Jakub Hanus, Zuzanna Zięba

Sekcja muzyczna SU

 

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują Panie Klaudia Krukar i Ewelina Żukowska.