• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Dożywianie i stypendia w nowym roku szkolnym

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rymanowie informuje, o realizacji Programu „Posiłek w szkole i w domu”. Rodzice uczniów chętnych do skorzystania z tej formy pomocy (gorący posiłek w szkole) i spełniający jednocześnie kryterium dochodowe tj. 792 zł netto na osobę w rodzinie za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku – proszeni są o zgłaszanie potrzeb w tym zakresie do GOPS Rymanów. Wnioski w sprawie gorącego posiłku w szkole można składać już od 1 lipca 2021 roku.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Rady Rodziców

Informuję, że podczas zebrania Rady Rodziców ustalono, iż składaka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 30 zł.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Buczek

Ogłoszenie Rady Rodziców

Serdecznie zapraszam Radę Rodziców oraz trójki klasowe na zebranie, które odbędzie się w szkole dnia 17 września br. (czwartek) o godz. 17.30 w sali nr 14. Proszę o 100% frekwencję.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Buczek

Funkcjonowanie szkoły od dnia 1 września 2020 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W związku z trwającą epidemią koronawirusa, od dnia 1 września br. szkoła funkcjonować będzie na odmiennych niż dotychczas zasadach. Proszę zapoznać się z najważniejszymi wytycznymi, które zostały określone w poniższych dokumentach.

Regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej w czasie epidemii COVID-19

Regulamin świetlicy szkolnej w czasie epidemii COVID-19

Dyrektor szkoły