• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Ogłoszenie Rady Rodziców

Informuję, że podczas zebrania Rady Rodziców ustalono, iż składaka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 30 zł.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Buczek

Ogłoszenie Rady Rodziców

Serdecznie zapraszam Radę Rodziców oraz trójki klasowe na zebranie, które odbędzie się w szkole dnia 17 września br. (czwartek) o godz. 17.30 w sali nr 14. Proszę o 100% frekwencję.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Buczek

Funkcjonowanie szkoły od dnia 1 września 2020 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W związku z trwającą epidemią koronawirusa, od dnia 1 września br. szkoła funkcjonować będzie na odmiennych niż dotychczas zasadach. Proszę zapoznać się z najważniejszymi wytycznymi, które zostały określone w poniższych dokumentach.

Regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej w czasie epidemii COVID-19

Regulamin świetlicy szkolnej w czasie epidemii COVID-19

Dyrektor szkoły

Informacja dla rodziców

Gabinet Stomatologiczny dla dzieci i młodzieży do 18-go roku życia w Szkole Podstawowej w Posadzie Górnej będzie czynny od dnia 9 września br. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną konieczne będzie udzielenie nowych zgód na objęcie dzieci opieką stomatologiczną.
Każdorazowo przed zaplanowaną wizytą konieczne będzie dostarczenie wypełnionej ankiety wstępnej kwalifikacji.
Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 14.00 pod nr tel. 511 991 296.