„Sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga,
Łam, czego rozum nie złamie!”
Adam Mickiewicz
W dniu 4 lutego 2021 roku zostały zatwierdzone przez Radę Pedagogiczną wyniki klasyfikacji półrocznej w roku szkolnym 2020/2021. Mimo edukacji zdalnej i trudnej sytuacji pandemicznej wielu naszych wychowanków osiągnęło wybitne wyniki w nauce. Liderami w gronie szkolnych omnibusów zostali: Mikołaj Cisek z klasy 4a oraz Julia Szepieniec i Anna Ziajka (obie z klasy 4b). Wszyscy oni osiągnęli średnią ocen 5,82. Jest to wynik najwyższy w szkole. Wśród uzdolnionych uczniów znalazło się aż 35 wychowanków z klas 1-3 i 45 uczniów z klas 4-8. Gratulujemy sukcesów! Poniżej przedstawiamy pełne zestawienie.
Uczniowie najzdolniejsi w klasach 1-3
Lp. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
1. |
Nikola Gutkowska |
1a |
2. |
Mateusz Jakieła |
1a |
3. |
Antonina Jaworska |
1a |
4. |
Filip Jurasz |
1a |
5. |
Hanna Kilar |
1a |
6. |
Dominik Krasowski |
1a |
7. |
Karol Pitrus |
1a |
8. |
Kalina Tomkiewicz |
1a |
9. |
Marcin Zięba |
1a |
10. |
Emilia Żaromska |
1a |
11. |
Oliwia Grysztar |
2a |
12. |
Kacper Kędra |
2a |
13. |
Antonina Kilar |
2a |
14. |
Ryszard Łożyński |
2a |
15. |
Urszula Niemczyk |
2a |
16. |
Anna Rij |
2a |
17. |
Władysław Rij |
2a |
18. |
Jagoda Sabat |
2a |
19. |
Maria Dyląg |
2a |
20. |
Agata Szepieniec |
2b |
21. |
Julia Wołczańska |
2b |
22. |
Weronika Misiura |
2b |
23. |
Wiktoria Wolska |
2b |
24. |
Wiktoria Dereniowska |
3a |
25. |
Sandra Franków |
3a |
26. |
Barbara Śliwka |
3a |
27. |
Alan Klimkiewicz |
3a |
28. |
Alex Klimkiewicz |
3a |
29. |
Ksawery Smerecki |
3a |
30. |
Dominik Pitrus |
3a |
31. |
Hubert Bednarski |
3b |
32. |
Klaudia Michnowicz |
3b |
33. |
Milena Ostrowska |
3b |
34. |
Maja Smoleń |
3b |
35. |
Zuzanna Zięba |
3b |
Uczniowie najzdolniejsi w klasach 4-8
Lp. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Średnia ocen |
1. |
Mikołaj Cisek |
4a |
5,82 |
2. |
Julia Deptuch |
4a |
5,73 |
3. |
Maja Penar |
4a |
5,64 |
4. |
Eryk Pniak |
4a |
5,27 |
5. |
Jakub Wolski |
4a |
5,27 |
6. |
Jakub Szul |
4a |
5,27 |
7. |
Julia Penar |
4a |
5,00 |
8. |
Kornelia Szybka |
4a |
4,91 |
9. |
Patrycja Szybka |
4a |
4,91 |
10. |
Zofia Molitorys |
4a |
4,82 |
11. |
Julia Szepieniec |
4b |
5,82 |
12. |
Anna Ziajka |
4b |
5,82 |
13. |
Zuzanna Szwarc |
4b |
5,73 |
14. |
Julia Mazurek |
4b |
5,55 |
15. |
Lena Wiernusz |
4b |
5,45 |
16. |
Maja Kustra |
4b |
4,82 |
17. |
Maja Niemczyk |
5a |
5,33 |
18. |
Jakub Siręga |
5a |
5,25 |
19. |
Bartosz Frącek |
5a |
5,17 |
20. |
Józef Rij |
5a |
5,08 |
21. |
Blanka Krzysztyńska |
5a |
4,92 |
22. |
Szymon Bałuka |
6a |
5,58 |
23. |
Zuzanna Kasperkowicz |
6a |
5,33 |
24. |
Zuzanna Michnowicz |
6a |
5,18 |
25. |
Wiktoria Urbanik |
6a |
5,17 |
26. |
Marta Telega |
6a |
5,08 |
27. |
Dorian Smoleń |
6a |
5,00 |
28. |
Paweł Szepieniec |
6a |
4,83 |
29. |
Gracjan Tworek |
6b |
5,00 |
30. |
Samuel Szczęsny |
6b |
4,92 |
31. |
Antoni Kaczor |
6b |
4,83 |
32. |
Krystian Niemczyk |
6b |
4,83 |
33. |
Jan Fabisz |
6b |
4,75 |
34. |
Anna Kozak |
6b |
4,75 |
35. |
Dawid Penar |
7a |
5,07 |
36. |
Emilia Pitrus |
7a |
4,86 |
37. |
Michał Mrozek |
7b |
5,00 |
38. |
Radosław Różowicz |
7b |
4,93 |
39. |
Radosław Władyka |
7b |
4,86 |
40. |
Szymon Hanus |
7b |
4,79 |
41. |
Anna Dąbrowska |
8a |
5,43 |
42. |
Weronika Leś |
8a |
5,07 |
43. |
Julia Malinowska |
8a |
5,00 |
44. |
Aleksandra Rygiel |
8b |
4,79 |
45. |
Mikołaj Kuzak |
8b |
4,79 |