• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Psycholog

W naszej szkole od nowego semestru dostępna jest pomoc psychologiczna. Jeśli zmagasz się z problemem, z którym nie możesz się uporać - porozmawiajmy! Nieważne czy jesteś uczniem, rodzicem czy nauczycielem - moje drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte. Jako ludzie doświadczamy czasami sytuacji, które nas przerastają, a także odczuwamy nadmiar emocji, które nie są dla nas przyjemne - na szczęście istnieją rozwiązania, które można wypróbować.
Jestem psycholożką oraz interwentką kryzysową po (i w trakcie) wielu szkoleniach rozwijających moje kompetencje terapeutyczne.
Serdecznie zapraszam w każdy wtorek od godz. 7.00 do 15.00 oraz co drugi piątek od godz. 8.00 do 14.00.
Lista dostępnych piątków: 10.02, 24.02, 10.03, 24.03, 21.04, 05.05, 19.05, 02.06, 16.06.

Czekam na Ciebie!
Aldona Drąg, psycholog

 

Dla ucznia

Dla rodzica