• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023:

 

Zuzanna Rygiel

Przewodnicząca SU

Szymon Bałuka

Zastępca Przewodniczącej SU

 

Anna Pelczar

Sekretarz SU

Maja Niemczyk

Rzecznik Prasowy SU

Jakub Wolski, Sandra Franków, Alex Klimkiewicz

Sekcja sportowa SU

Milena Ziajka, Miłosz Kielar,
Julia Penar

Sekcja dekoracyjna SU

Zuzanna Szwarc, Jakub Wolski, Julia Mazurek

Sekcja organizacyjna SU

Samuel Szczęsny, Zuzanna Kasperkowicz, Jakub Wolski

Sekcja charytatywna SU

 

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują Panie Klaudia Krukar i Bernadeta Michnowicz.