• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Ogłoszenie

Dyrekcja ZSP w Posadzie Górnej zaprasza rodziców na spotkanie wywiadowcze, które odbędzie się dnia 3 grudnia 2019 roku (wtorek) o godz. 16.30.

Wykaz sal, w których odbędą się spotkania z rodzicami:

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Rady Rodziców

Serdecznie zapraszam trójki klasowe na zebranie, które odbędzie się w szkole dnia 2 grudnia br. (poniedziałek) o godz. 18.00 w sali nr 14. Podczas zebrania będzie poruszany temat kiermaszu świątecznego oraz sprawy bieżące.
Bardzo proszę o 100% frekwencję!

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Buczek

Ogłoszenie Rady Rodziców

W dniu 12 listopada 2019 roku odbyło się zebranie trójek klasowych, w którym wzięło udział 15 osób. Spotkanie miało na celu wybór nowej Przewodniczącej Rady Rodziców. Po zgłoszeniu kandydatów przeprowadzone zostały wybory. Nową Przewodniczącą została Pani Sabina Buczek, która będzie pełnić funkcję od dnia 12 listopada br.
Nowej Przewodniczącej gratulujemy i życzymy realizacji zamierzonych zadań Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Beata Dworzańska

Ogłoszenie Rady Rodziców

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Posadzie Górnej informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 60 zł. Wymienioną składkę płaci tylko jedno dziecko (najstarsze) do wychowawcy klasy. Jeżeli wolą rodzica jest wpłata na pozostałe dzieci całej kwoty lub jej część, będzie to miłym gestem. Prosimy o wpłatę do 30.10.2019 roku.

                                                                                                                                        Rada Rodziców