• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Ogłoszenie

Dyrekcja ZSP w Posadzie Górnej zaprasza rodziców na spotkanie wywiadowcze, które odbędzie się dnia 10 kwietnia 2018 roku (wtorek) o godz. 16.30.

Wykaz sal, w których odbędą się spotkania z rodzicami:

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej ogłasza nabór dzieci do pierwszej klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019.
Zapisu dokonują rodzice osobiście w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Rekrutacja trwa od 1 do 23 marca br.

Proszę zabrać ze sobą następujące dokumenty: dowód osobisty rodzica, odpis skrócony aktu urodzenia dziecka oraz dokument zawierający PESEL dziecka.

Ponadto Dyrektor ogłasza nabór uczniów do oddziału sportowego do klasy czwartej szkoły podstawowej o profilu: piłka ręczna dla dziewcząt i piłka nożna dla chłopców. Rekrutacja trwa od 1 do 13 marca br.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej ogłasza zapisy dzieci do „zerówki” na rok szkolny 2018/2019.

Zapisu dokonują rodzice osobiście w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Rekrutacja trwa od 12 lutego do 9 marca br.

Proszę zabrać ze sobą następujące dokumenty: dowód osobisty rodzica, odpis skrócony aktu urodzenia dziecka oraz dokument zawierający PESEL dziecka.

Ogłoszenie

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na zabawę karnawałową, która odbędzie się:

 • dnia 12 lutego br. (poniedziałek) od godz. 16.00 do godz. 19.00 dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum,
 • dnia 13 lutego br. (wtorek) od godz. 8.30 do godz. 11.30 dla uczniów klas 0 - 3 szkoły podstawowej.