• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Krzysztof Kasperkowicz zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego!

„Człowiek własną pracą i wysileniem do wszystkiego dojść może”.

Adam Mickiewicz

W dniu 3 stycznia 2020 roku poznaliśmy listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Wśród awansujących do III etapu znalazł się Krzysztof Kasperkowicz, uczeń klasy 8a naszej szkoły, który pracuje pod kierunkiem Pani Beaty Kilar. Następny etap konkursu odbędzie się 21 marca 2020r.
Gratulujemy awansu, trzymamy kciuki, życzymy wytężonej pracy i dalszych sukcesów.