Zabawa karnawałowa w klasach 0 - 3

W dniu 31 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-3. Sala gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień, ponieważ zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w tańcu w parach z balonem lub w smoczym korowodzie. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami. Wielką atrakcją okazał się karnawałowy pokaz mody.

Dzieci prezentowały stroje plażowe, kostiumy do spania, kreacje z niemowlęcej szafy oraz piękne suknie ślubne i eleganckie garnitury. Humor dopisywał dzieciom i wychowawcom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuściły salę gimnastyczną. Bal umożliwił uczniom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.