Konkurs Plastyczny „Moje rodzinne drzewo” rozstrzygnięty

W dniu 30 listopada 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Moje rodzinne drzewo”. Konkurs zorganizowany został z okazji 100 - rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dla uczniów klasy 3a. Prace, wyeksponowane na korytarzu szkolnym, podziwiane były w listopadzie przez nauczycieli, pracowników szkoły, starszych i młodszych kolegów. Wszystkie zachwycały pomysłowością, bogactwem technik i starannością. Jury w składzie: Pani Agnieszka Kwolek - Śliwka, Pani Jolanta Pietruszka i Pani Jolanta Byczyńska przyznało: 1. miejsce Wiktorowi Hanusowi, 2. miejsce Sebastianowi Kochanowi, 3. miejsce ex aequo Zuzannie Klimkiewicz i Annie Pelczar. Ponadto wyróżnienia specjalne otrzymali: Amelia Malinowska, Kornel Ziemiański, Józef Rij, Sylwester Buczek i Szymon Kumka. Laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe z rąk dyrektora szkoły Pana Piotra Ciska, który pogratulował wszystkim trzecioklasistom.

Urszula Koźma - wychowawczyni klasy