„Największym dziedzictwem, jakie możemy zostawić naszym dzieciom, są szczęśliwe wspomnienia”.
Og Mandin
Dzień Mamy to jedno z najpiękniejszych świąt w roku, to czas, w którym możemy okazać wdzięczność za miłość, troskę i obecność, jaką każda mama obdarza swoje dziecko. Z okazji tego wyjątkowego święta, 28 maja 2026 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się niezwykłe spotkanie przygotowane przez nauczycieli i uczniów klas 1-3. W tym roku postanowiliśmy uczcić Dzień Mamy w sposób szczególny, ofiarując w prezencie to, co najcenniejsze - wspólnie spędzony czas.
Podczas warsztatów rękodzielniczych mamy wraz z dziećmi tworzyły makramowe drzewo rodzinne, symbol więzi, miłości i przynależności. W sali panowała ciepła, radosna atmosfera. Każda praca była wyjątkowa - tak jak wyjątkowa jest każda rodzina.
Wspólne zaplatanie sznurków stało się okazją do zatrzymania się na chwilę, doświadczenia bliskości oraz odkrywania, że najpiękniejsze prezenty to te, które powstają razem.
Uroczystość uświetnił krótki występ artystyczny przygotowany przez uczniów, który wywołał uśmiechy i wzruszenie wśród zgromadzonych gości.
To czwartkowe popołudnie na długo pozostanie w naszej pamięci, przypominając, że rodzina to najcenniejszy skarb, a wspólnie spędzone chwile są bezcenne. Serdecznie dziękujemy wszystkim mamom i dzieciom za obecność, zaangażowanie i miłą atmosferę.

