• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

W dniu 20.09.2018 r. odbyło się zebranie trójek klasowych, w którym wzięło udział 29 osób. Spotkanie otworzyła i prowadziła Przewodnicząca Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 pani Beata Dworzańska. Przedstawiła działania Rady Rodziców, które miały miejsce w roku poprzednim oraz przedstawiła działania i cele, które będą stały przed nowym Zarządem Rady Rodziców. Po zgłoszeniu kandydatów przeprowadzone zostały wybory w wyniku których wybrany został nowy zarząd w składzie:

 1. Beata Dworzańska - Przewodniczący Rady Rodziców
 2. Tomasz Rajnik - Zastępca przewodniczącego
 3. Grzegorz Wiśniowski -Sekretarz
 4. Anna Bulik - Skarbnik
 5. Anna Mazurek - Członek
 6. Elżbieta Kasperkowicz - Członek
 7. Małgorzata Hanus- Kuszel - Członek

Przewodnicząca Rady Rodziców
Beata Dworzańska