• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Szkolny Talent Show

Dnia 7 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Publicznych w Posadzie Górnej odbył się Szkolny Talent Show. Podczas imprezy uczniowie klas 1-7 zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności i talenty w następujących dziedzinach.
śpiew: Liliana Olszyńska, Anna Puchalik, Zofia Kondziołka, Alan Fornal, Filip Jurasz, Zuzanna Komborska, Oliwia Urbanik, Julia Urbanik, Julia Szepieniec, Maja Penar, Julia Deptuch,
gra na instrumencie: Julia Czerniec – gitara, Oliwia Czerniec – saksofon, Lena Kasperkiewicz – pianino, Natalia Cimaj – pianino, Emil Kałwik – flet, Dorota Dyląg – klarnet, Władysław Rij – trąbka, Julia Deptuch – gitara,
mażoretki: Nadia Puchta, Amelia Penar, Zuzanna Zięba, Kornelia Szybka, Patrycja Szybka,

taniec nowoczesny: Liliana Olszyńska, Julia Czerniec, Maria Czado, Lena Kuczwar, Milena Szwarc, Anna Puchalik, Hanna Mazurkiewicz, Maria Kurdziel, Sara Michalska, Nikola Gutkowska, Milena Dudzik, Laura Madej, Hanna Kilar, Emilia Żaromska, Kalina Tomkiewicz, Amelia Józefczyk, Maria Pelczar, Jan Śliwka,
speedcubing: Karol Pitrus.
Uroczystość prowadzili jako konferansjerzy: Mikołaj Cisek i Jakub Szul, którzy potrafili nawiązać więź z widownią i zaprezentować swój talent jako stand-uperzy na szkolnej scenie.
Występ każdego z uczestników zachwycił publiczność, która swe uznanie wyraziła gromkimi brawami.