Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Archiwum
Rok 2010/2011
Rok 2009/2010
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005
Ankieta
Gdzie spędziłeś/aś wakacje?
 

Strona główna arrow Strona główna

Nowości
Popularne
Strona główna
Wycieczka do Pilzna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Miesiąc czerwiec to doskonały czas na podróżowanie. Dlatego też, dzieci z Punktu Przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Muzeum Lalek w Pilźnie. Muzeum zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie. Przedszkolaki oglądały tam lalki drewniane, tekstylne, ceramiczne i porcelanowe. Zwiedziły pracownię, w której panie robią kukiełki, pacynki i lalki. Na "Bocianim strychu" wysłuchały opowieści o czterech porach roku. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem oglądały największą w Polsce kolekcję lalek japońskich. Jednak najwięcej emocji dostarczyło dzieciom wykonanie własnej kukiełki. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie części bajkowej w Skansenie w Lipinach, gdzie wielką sympatią cieszyły się wszystkie znane postacie z bajek. Wszyscy w rodosnym nastroju powrócili do przedszkola.

Image

zdjęcia...


 
Euro 2012 - kibicujemy naszym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

"Kokokoko Euro Spoko,
Piłka leci hen wysoko,
wszyscy razem zaśpiewajmy,
Naszym doping dajmy."

Najważniejsze wydarzenie roku – Euro 2012, miało odzwierciedlenie również i w naszym przedszkolu. 14 czerwca, wszystkie dzieci i panie ubrane były w barwy biało – czerwone, utożsamiając się tym samym, z naszą reprezentacją. Impreza rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Polski oraz piosenki "Koko, euro spoko". Odbyły się gry, konkursy i zabawy sportowe z użyciem piłek w kolorze naszej reprezentacji a wspólną zabawę urozmaicała "meksykańska fala".


 
Dzień Dziecka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
1 czerwca to bardzo ważny dzień dla każdego dziecka całym świecie. W naszym przedszkolu, panie z poszczególnych grup przygotowały dla swoich wychowanków wiele atrakcji. Odbyła się również dyskoteka prowadzona przez naszego przedszkolnego dyskdżokeja – panią Beatkę, zawody i konkursy zarówno indywidualne, jak i grupowe, w których dzieci chętnie brały udział. Miłą zabawę umilał przedszkolakom słodki poczęstunek. Ten, jakże radosny dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Image

zdjęcia...


 
Wycieczka do Rzeszowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

Pogoda na 29 maja była zamówiona i prawie pięćdziesiąt dzieciaków ruszyło w świetnych humorach autokarem do Rzeszowa. Pierwszym punktem wycieczki było kino Helios i film "Piraci" w 3D. Kolejnym - Muzeum Dobranocek. Dzieci obejrzały tam kilka znanych bajek i zapoznały się ze sztuką powstawania filmów animowanych. Na koniec 5 i 6-latki oraz uczniowie klasy 3b byli gośćmi Seminarium Duchownego, gdzie mogli spożyć posiłek oraz wyszaleć się na boisku sportowym. Jednak wszystko co dobre musi  się kiedyś skończyć i "rozśpiewany autobus" ok. godziny 17 powrócił do Rymanowa Zdroju, gdzie na parkingu szczęśliwe dzieci rzuciły się w ramiona stęsknionych rodziców.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 28
Data i Imieniny
13 Lipca 2024
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ernest, Ernestyn,
Eugeniusz, Irwin,
Jakub, Justyna,
Małgorzata, Radomiła
Do końca roku zostało 172 dni.
Uśmiechnij się

- Mamo! Tata zbił mnie dwa razy!!!
- A czemu aż dwa?
- Bo raz jak mu pokazałem świadectwo, a drugi jak zobaczył, że to jego...

 
Gościmy

statystyka