Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Archiwum
Rok 2010/2011
Rok 2009/2010
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005
Ankieta
Gdzie spędziłeś/aś wakacje?
 

Strona główna

Nowości
Popularne
Dzień Matki
Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych świąt, pełnym kwiatów i serdecznych życzeń. Dla każdego dziecka jego mama jest najukochańsza, najpiękniejsza i najlepsza na świecie. Dlatego też, nasze przedszkolaki przygotowały dla swoich mam piękny program artystyczny. W wierszach, piosenkach, tańcach oraz inscenizacjach teatralnych dzieci wyraziły wdzięczność ze trud, opiekę i matczyną miłość. Odśpiewały również "Sto lat" i wręczyły upominki, a mamy z łezką wzruszenia w oku, nagrodziły swoje pociechy gromkimi brawami. Uroczyste spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym dla gości.

Image

Dzień Matki w Punkcie Przedszkolnym - zdjęcia...
Dzień Matki w oddziałach przedszkolnych - zdjęcia...


 
"Dzień otwartych drzwi" w Szkole w Posadzie Górnej

Image

zdjęcia...

Szkoła to nie tylko budynek, w którym uczymy się z książek, ale również miejsce, gdzie zawieramy nowe znajomości, uczymy się współpracy z innymi, dowiadujemy się ciekawych rzeczy o świecie. Taką okazją spojrzenia na szkołę inaczej był 'Dzień otwartych drzwi" w Szkole w Posadzie Górnej. Dzieci obejrzały tam  i wysłuchały programu artystycznego przygotowanego przez starszych kolegów i koleżanki. Później zaproszeni goście: pan Burmistrz Wojciech Farbaniec, dyrektor biblioteki pani Monika Rygiel i ksiądz Marek Zajdel specjalnie dla najmłodszych dzieci czytali bajki w ramach akcji "Cała gmina czyta dzieciom". Dzieci miały okazję zwiedzić szkołę, obejrzeć wystawę książek oraz uczestniczyć w kiermaszu.

 
Spotkanie ze strażakami
Z wielkim podekscytowaniem 4 maja z naszej szkoły wyruszył orszak do nowej Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie Zdroju. Tam dzieci obejrzały miejsce, gdzie odbywają się zbiórki strażaków. Widziały stroje do różnych akcji, w których biorą udział strażacy i wyposażenie wozu bojowego. Przymierzały kaski, siedziały w kabinie samochodu, ale najwięcej frajdy sprawiła wszystkim możliwość lania wody z sikawki strażackiej. Na koniec były podziękowania za trud i bohaterstwo, którym wykazują się strażacy podczas akcji ratunkowych.

Image

zdjęcia...


 
Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Image

zdjęcia...

Kilka dni wcześniej niż w całej Polsce zebrała się cala społeczność przedszkolna aby uczcić Narodowe Święto - 221 Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa 3b, która była gospodarzem apelu, za pomocą wierszy i piosenek zapoznała młodszych kolegów i koleżanki z tym ważnym dla Narodu Polskiego wydarzeniem. Możemy więc być pewni, że słowa "naród, który nie zna swojej przeszłości umiera i nie buduje przyszłości" nie będą dotyczyły dzieci uczęszczających do Szkoły Filialnej w Rymanowie Zdroju

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 5 - 8 z 28
Data i Imieniny
21 Stycznia 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
Uśmiechnij się

W szkole pani prosi dzieci, aby powiedziały, jakie mają zwierzęta w domu.
Padają odpowiedzi:
- Ja mam kotka, no a ja pieska. Ja mam rybki w akwarium.
Wreszcie przychodzi kolej na Jasia.
- A Ty Jasiu, jakie masz zwierzę?
- My mamy kurczaka w zamrażarce.

 
Gościmy

statystyka