Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Archiwum
Rok 2010/2011
Rok 2009/2010
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005
Ankieta
Gdzie spędziłeś/aś wakacje?
 

Strona główna

Nowości
Popularne
Występ iluzjonisty
21 października odwiedził nas fantastyczny, roztańczony i zabawny magik. Iluzjonista czarował piłeczki, kwiatki, chusty a z rękawa wypadały mu przeróżne ciekawe przedmioty. Zabaw i śmiechu nie było końca. Najwięcej emocji wzbudziły jednak lewitujące kule i znikające balony. Dzieci otrzymały piękne upominki z baloników w kształcie zwierząt zrobione przez magika. Oglądając sztuczki iluzjonisty cała widownia bawiła się świetnie a na sali wyczuwało się otaczającą wszystkich magię.

Image

zdjęcia...


 
Spotkanie z policjantem

Image

zdjęcia...

19 października w naszym przedszkolu zagościł pan aspirant Tomasz Misiewicz z Komisariatu Policji w Rymanowie. Tematem zajęć były "Dzieci w ruchu rogowym". Pan policjant opowiadał dzieciom o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w trakcie zabaw, bezpiecznym poruszaniu się po ulicy oraz o zapinaniu pasów… "Jazda samochodem to frajda – w oka mgnieniu, na wybrane miejsce dojedziesz bezpiecznie. Powinieneś siąść jednak na tylnym siedzeniu i pasy bezpieczeństwa zapiąć koniecznie". Najfajniejszym punktem spotkania było oglądanie prawdziwych kajdanek i pistoletu przez dzieci. Emocji oglądania nie było końca…

Dziękujemy Uśmiech


 
Święto Edukacji Narodowej
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia, którą w tym roku przygotowały przedszkolaki z grupy 4-latków. Na tle pięknej dekoracji, dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki dla wszystkich pracowników szkoły chcąc przez to wyrazić swoją wdzięczność i podziękować za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Następnie przedszkolaki wręczyły kwiaty wszystkim paniom i panom. Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem wraz z wiązanką życzeń płynących z głębi czerwonych serc.

Image

zdjęcia...


 
Rozpoczęcie roku szkolnego

Image

zdjęcia...

1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2011/2012. W tym roku w naszej placówce uczyć się będą dzieci z klasy 3b. Do rozpoczęcia nauki w klasie 1 przygotowywać się będą w dwóch "zerówkach" 5 i 6-latki. Natomiast dla dzieci 3 i 4-letnich utworzono Punkt Przedszkolny, w którym funkcjonować będą dwa oddziały: "Biedronki" oraz "Skrzaty".

Z okazji rozpoczętego roku szkolnego życzymy wszystkim uśmiechu i radości, a trzecioklasistom samych piątek oraz szóstek.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 28
Data i Imieniny
22 Lipca 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albin, Bolesława,
Bolisława,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia,
Pankracy, Więcemiła
Do końca roku zostało 163 dni.
Uśmiechnij się

- Jasiu, kim chciałbyś być w przyszłości? - pyta pani.
- Żyrafą.
- Żyrafą? Dlaczego?
- Żeby tata nie mógł mnie targać za uszy.

 
Gościmy

statystyka