Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Archiwum
Rok 2010/2011
Rok 2009/2010
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005
Ankieta
Gdzie spędziłeś/aś wakacje?
 

Strona główna

Nowości
Popularne
Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia"

W dniu 27 marca w sali Kina "Sokół" w Rymanowie odbył się Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia". Przedszkolaki z gminy Rymanów rywalizowały ze sobą w dwóch grupach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Widownia obejrzała 25 prezentacji konkursowych w grupie "A" oraz 49 w grupie "B". Jury oceniało małych artystów w trzech kategoriach: piosenka, recytacja oraz inscenizacja teatralna. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie, zyskując gromkie brawa od publiczności i wysokie lokaty od jury. Łącznie zdobyliśmy aż 3 nagrody Grand Prix i 5 wyróżnień specjalnych
więcej...

Gratulujemy naszym przedszkolakom tak dużych sukcesów Uśmiech

Image

zdjęcia...


 
Powitanie wiosny

Image

zdjęcia...

"Idziemy przez uzdrowisko wesołym pochodem
Niesiemy Marzannę na szumiącą wodę
Radują się drzewa, weselą się domy
Niesiemy Marzannę chochoła ze słomy"

Takim okrzykiem witała wiosnę 21 marca wesoła gromadka dzieci z Punktu Przedszkolnego i Szkoły Filialnej w Rymanowie Zdroju. Kolorowy pochód z Marzannami na przedzie wzbudzał ciekawość spacerujących deptakiem kuracjuszy. Na koniec panny -słomiana oraz papierowa - zostały spalone aby stary zwyczaj i tradycja zostały zachowane. 


 
Zabawa choinkowa
25 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Przedszkolaki i uczniowie z klasy 3b bawili się wesoło przy muzyce "na żywo". Dziewczynki przebrane były między innymi za piękne księżniczki, czarodziejskie wróżki, kolorowe motylki, aniołki, sympatyczne chinki, natomiast chłopcy - za odważnych kowbojów, tajemniczych zorro czy fruwających batmanów. Największą jednak popularnością cieszył się stój "diabełka". Dzieci z uśmiechem na twarzach uczestniczyły w grach i zabawach oraz w znakomitych nastrojach spożyły słodki poczęstunek przygotowany przez Komitet Rodzicielski. Śpiewom i tańcom nie było końca a zabawa zakończyła się marszem, który prowadził dzieci do sal.

Image

zdjęcia...


 
Święto babci i dziadka

Image

występ 3-latków - zdjęcia...
występ 4-latków - zdjęcia...
występ 5 i 6-latków - zdjęcia...
występ klasy 3b - zdjęcia...

23 i 24 stycznia dzieci przedszkolne i szkolne gościły w progach naszej szkoły bardzo szacownych gości: Babcie i Dziadziów. Przygotowania do tej uroczystości trwały jak w znanym wierszu:
"Wiersze, tańce i piosenki
dla Babci i Dziadka,
od miesiąca wciąż ćwiczyła
wesoła gromadka …"

Gdy nadszedł więc ten dzień wszystkie dzieci złożyły życzenia w postaci wierszy i piosenek płynących z ich małych ale gorących serc, zaprezentowały też swój talent taneczny i aktorski w inscenizacjach. Babcie i Dziadkowie z wielkim wzruszeniem oglądali swoje wnuki i wnuczki. Na koniec otrzymali od swoich pociech prezenciki i zaproszenie na słodki poczęstunek.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 28
Data i Imieniny
22 Lipca 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albin, Bolesława,
Bolisława,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia,
Pankracy, Więcemiła
Do końca roku zostało 163 dni.
Uśmiechnij się

W Zoo ojciec mówi do Jasia:
- Nie zbliżaj się do klatki z tygrysem.
- Tato, przecież nic mu nie zrobię.

 
Gościmy

statystyka