Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Euro 2012 - kibicujemy naszym

Euro 2012 - kibicujemy naszym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

"Kokokoko Euro Spoko,
Piłka leci hen wysoko,
wszyscy razem zaśpiewajmy,
Naszym doping dajmy."

Najważniejsze wydarzenie roku – Euro 2012, miało odzwierciedlenie również i w naszym przedszkolu. 14 czerwca, wszystkie dzieci i panie ubrane były w barwy biało – czerwone, utożsamiając się tym samym, z naszą reprezentacją. Impreza rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Polski oraz piosenki "Koko, euro spoko". Odbyły się gry, konkursy i zabawy sportowe z użyciem piłek w kolorze naszej reprezentacji a wspólną zabawę urozmaicała "meksykańska fala".


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »