Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Wycieczka do Rzeszowa

Wycieczka do Rzeszowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

Pogoda na 29 maja była zamówiona i prawie pięćdziesiąt dzieciaków ruszyło w świetnych humorach autokarem do Rzeszowa. Pierwszym punktem wycieczki było kino Helios i film "Piraci" w 3D. Kolejnym - Muzeum Dobranocek. Dzieci obejrzały tam kilka znanych bajek i zapoznały się ze sztuką powstawania filmów animowanych. Na koniec 5 i 6-latki oraz uczniowie klasy 3b byli gośćmi Seminarium Duchownego, gdzie mogli spożyć posiłek oraz wyszaleć się na boisku sportowym. Jednak wszystko co dobre musi  się kiedyś skończyć i "rozśpiewany autobus" ok. godziny 17 powrócił do Rymanowa Zdroju, gdzie na parkingu szczęśliwe dzieci rzuciły się w ramiona stęsknionych rodziców.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »