Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Dzień Matki

Dzień Matki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych świąt, pełnym kwiatów i serdecznych życzeń. Dla każdego dziecka jego mama jest najukochańsza, najpiękniejsza i najlepsza na świecie. Dlatego też, nasze przedszkolaki przygotowały dla swoich mam piękny program artystyczny. W wierszach, piosenkach, tańcach oraz inscenizacjach teatralnych dzieci wyraziły wdzięczność ze trud, opiekę i matczyną miłość. Odśpiewały również "Sto lat" i wręczyły upominki, a mamy z łezką wzruszenia w oku, nagrodziły swoje pociechy gromkimi brawami. Uroczyste spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym dla gości.

Image

Dzień Matki w Punkcie Przedszkolnym - zdjęcia...
Dzień Matki w oddziałach przedszkolnych - zdjęcia...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »