Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow "Dzień otwartych drzwi" w Szkole w Posadzie Górnej

"Dzień otwartych drzwi" w Szkole w Posadzie Górnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

Szkoła to nie tylko budynek, w którym uczymy się z książek, ale również miejsce, gdzie zawieramy nowe znajomości, uczymy się współpracy z innymi, dowiadujemy się ciekawych rzeczy o świecie. Taką okazją spojrzenia na szkołę inaczej był 'Dzień otwartych drzwi" w Szkole w Posadzie Górnej. Dzieci obejrzały tam  i wysłuchały programu artystycznego przygotowanego przez starszych kolegów i koleżanki. Później zaproszeni goście: pan Burmistrz Wojciech Farbaniec, dyrektor biblioteki pani Monika Rygiel i ksiądz Marek Zajdel specjalnie dla najmłodszych dzieci czytali bajki w ramach akcji "Cała gmina czyta dzieciom". Dzieci miały okazję zwiedzić szkołę, obejrzeć wystawę książek oraz uczestniczyć w kiermaszu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »