Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Spotkanie ze strażakami

Spotkanie ze strażakami Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Z wielkim podekscytowaniem 4 maja z naszej szkoły wyruszył orszak do nowej Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie Zdroju. Tam dzieci obejrzały miejsce, gdzie odbywają się zbiórki strażaków. Widziały stroje do różnych akcji, w których biorą udział strażacy i wyposażenie wozu bojowego. Przymierzały kaski, siedziały w kabinie samochodu, ale najwięcej frajdy sprawiła wszystkim możliwość lania wody z sikawki strażackiej. Na koniec były podziękowania za trud i bohaterstwo, którym wykazują się strażacy podczas akcji ratunkowych.

Image

zdjęcia...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »