Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

Kilka dni wcześniej niż w całej Polsce zebrała się cala społeczność przedszkolna aby uczcić Narodowe Święto - 221 Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa 3b, która była gospodarzem apelu, za pomocą wierszy i piosenek zapoznała młodszych kolegów i koleżanki z tym ważnym dla Narodu Polskiego wydarzeniem. Możemy więc być pewni, że słowa "naród, który nie zna swojej przeszłości umiera i nie buduje przyszłości" nie będą dotyczyły dzieci uczęszczających do Szkoły Filialnej w Rymanowie Zdroju

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »