Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia"

Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniu 27 marca w sali Kina "Sokół" w Rymanowie odbył się Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia". Przedszkolaki z gminy Rymanów rywalizowały ze sobą w dwóch grupach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Widownia obejrzała 25 prezentacji konkursowych w grupie "A" oraz 49 w grupie "B". Jury oceniało małych artystów w trzech kategoriach: piosenka, recytacja oraz inscenizacja teatralna. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie, zyskując gromkie brawa od publiczności i wysokie lokaty od jury. Łącznie zdobyliśmy aż 3 nagrody Grand Prix i 5 wyróżnień specjalnych
więcej...

Gratulujemy naszym przedszkolakom tak dużych sukcesów Uśmiech

Image

zdjęcia...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »