Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
25 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Przedszkolaki i uczniowie z klasy 3b bawili się wesoło przy muzyce "na żywo". Dziewczynki przebrane były między innymi za piękne księżniczki, czarodziejskie wróżki, kolorowe motylki, aniołki, sympatyczne chinki, natomiast chłopcy - za odważnych kowbojów, tajemniczych zorro czy fruwających batmanów. Największą jednak popularnością cieszył się stój "diabełka". Dzieci z uśmiechem na twarzach uczestniczyły w grach i zabawach oraz w znakomitych nastrojach spożyły słodki poczęstunek przygotowany przez Komitet Rodzicielski. Śpiewom i tańcom nie było końca a zabawa zakończyła się marszem, który prowadził dzieci do sal.

Image

zdjęcia...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »