Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow "Góra grosza"

"Góra grosza" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

"Jeden grosz znaczy niewiele,
ale Góra Grosza jest największa na świecie"

Już po raz dwunasty ruszyła  akcja "Góra Grosza". W czasie jej trwania dzieci  szkolne i przedszkolaki zbierały drobne monety, aby następnie przekazać je na pomoc rodzinnym domom dziecka, rodzinom zastępczym i pogotowiom rodzinnym. W ramach tej akcji zorganizowano konkurs wewnątrzszkolny "Pełna Puszka". W sumie dzieci zebrały 163 złote 96 groszy. Najwięcej w przeliczeniu na jednego ucznia zebrali  uczniowie klasy 3b - 4 złote 48 groszy. Na drugim miejscu znalazła się "zerowka b" - 2 złotych 84 grosze i 3 miejsce zajęła "zerówka c"- 1 złotych 34 groszy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ania Kozak z najmłodszej grupy przedszkolnej, która przyniosła najwięcej pieniążków  13 złotych i 27 groszy. 

Image 

zdjęcia...

 

Dziękujemy dzieciom za wielkie serce i chęć dzielenia się z innymi.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »