Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

6 grudnia w naszej szkole zagościł Mikołaj z workiem pełnym prezentów dla grzecznych dzieci. Długo oczekiwany przez wszystkich gość specjalny odwiedził najpierw 3, 4-latki z Punktu Przedszkolnego, a następnie udał się do 5 i 6-latków z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów z klasy IIIb. Przedszkolaki przywitały Mikołaja piosenkami, po czym każde dziecko podeszło i odebrało piękny prezent. Radości i oglądania podarunków nie było końca...
Aby Mikołaj za rok znów odwiedził nasze przedszkole dzieci zaśpiewały mu tradycyjne "Sto lat".


Dziękujemy Mikołaju za piękne prezenty.
Do zobaczenia za rok Uśmiech

Image

Mikołaj w Punkcie Przedszkolnym - zdjęcia...
Mikołaj w oddziałach przedszkolnych - zdjęcia...
Mikołaj w klasie IIIb - zdjęcia...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »