Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Teatr w szkole

Teatr w szkole Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Przedstawienia teatralne to coś, co przedszkolaki i starsze dzieci bardzo lubią. Rano 21 listopada artyści z Teatru Lalek "Pinokio" przygotowywali dekoracje do przedstawienia, a dzieci z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Sztuka "Mała myszka" opowiadała o losach małej dziewczynki, która była bardzo pracowita, kochała zwierzęta i za swoje dobre serce otrzymała nagrodę od Złotej Pani.  Opowieść była bardzo ciekawa, dzieci żywiołowo reagowały i chętnie odpowiadały na pytania, które padały ze sceny. Na koniec dzieci nagrodziły aktorów wielkimi brawami.

Image

zdjęcia...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »