Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Aktualności arrow Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Image

zdjęcia...

19 października w naszym przedszkolu zagościł pan aspirant Tomasz Misiewicz z Komisariatu Policji w Rymanowie. Tematem zajęć były "Dzieci w ruchu rogowym". Pan policjant opowiadał dzieciom o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w trakcie zabaw, bezpiecznym poruszaniu się po ulicy oraz o zapinaniu pasów… "Jazda samochodem to frajda – w oka mgnieniu, na wybrane miejsce dojedziesz bezpiecznie. Powinieneś siąść jednak na tylnym siedzeniu i pasy bezpieczeństwa zapiąć koniecznie". Najfajniejszym punktem spotkania było oglądanie prawdziwych kajdanek i pistoletu przez dzieci. Emocji oglądania nie było końca…

Dziękujemy Uśmiech


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »