Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2010/2011

Rok 2010/2011
5 i 6-latki w "śliwkowej Krainie" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

W dniu 15 czerwca, dzieci 5 i 6-letnie wesoło spędziły przedpołudnie w "Śliwkowej Krainie". Wielką popularnością wśród przedszkolaków cieszyły się: nadmuchiwana zjeżdżalnia i rekin oraz basen z kulkami. Dzieci radośnie bawiły się na całym placu zabaw, korzystając z różnych urządzeń. Przy wspaniałej, słonecznej pogodzie przedszkolaki miło spędziły czas na spontanicznych zabawach. Niespodzianką dla wszystkich było zaproszenie na pyszne lody do kawiarni „Piccolo” w Rymanowie Zdroju.

 
Rajd klasy 2b i 3b Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

W piękny czerwcowy dzień uczniowie klasy 2b i 3b wybrali się na pieszy rajd do nieistniejącej już miejscowości Wołtuszowej. Na początku wędrówki dzieci zatrzymały się na chwilę w pięknym parku zdrojowym. Postój wykorzystały na sesję zdjęciową oraz picie wód mineralnych. Następnie wszyscy udali się w dalszą drogę. Mimo upału i napotkanych niebezpieczeństw (żmija) dzieci dzielnie maszerowały, pokonując zmęczenie. Nie było łatwo, ale wysiłek się opłacił. Kiedy wreszcie po około godzinnej wędrówce dotarły do Wołtuszowej zobaczyły tak piękny widok, że po chwili, po zmęczeniu nie było ani śladu. Na miejscu dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały historii łemkowskiej wsi, podziwiały piękne rzeźby przedstawiające obrazki z życia miejscowej ludności i oglądały fragmenty przycerkiewnego cmentarza. Po odpoczynku w cieniu starych lip i dębów przyszedł czas na powrót do szkoły, gdzie czekała kolejna niespodzianka – pieczenie kiełbasek na ognisku. Po takiej wędrówce smakowały jak nigdy wcześniej! To był pełen wrażeń, niezapomniany dzień.

 
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 Utwórz PDF Drukuj

"Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje, lekcje skończone!"

22 czerwca wszyscy w doskonałych nastrojach zjawili się w szkole. Powód radości był oczywisty – nareszcie nadeszły upragnione wakacje. Zanim jednak dzieci rozeszły się na zasłużony wypoczynek, wzięły udział w uroczystej akademii i obejrzały program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z zerówki oraz uczniów klasy 3b. W wesołych piosenkach, wierszach i pięknym tańcu dzieci pożegnały swoje panie oraz kolegów i koleżanki. Natomiast uczniowie klasy 3b żartobliwymi wierszami i skeczami oraz wakacyjnymi piosenkami wprowadziły zebranych w klimat letniego wypoczynku. Po krótkiej części artystycznej przyszedł czas na wręczenie dyplomów i drobnych upominków dla klasy "0" oraz nagród książkowych dla wyróżniających się uczniów z klasy 2b i 3b. Na koniec w klasach odbyło się wręczenie świadectw. I wreszcie wszyscy mogli udać się na tak długo oczekiwane wakacje.

Image

zdjęcia...

 

Życzymy Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji Spoko

Do zobaczenia za dwa miesiące!


 
««  start « poprz. 11 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 43 z 43