Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2010/2011

Rok 2010/2011
Sukcesy naszych uczniów Utwórz PDF Drukuj

Image

Konkurs plastyczny "O uśmiech i radość dziecka" - zdjęcia...

 

Image

Konkurs Kolęd i Pastorałek - zdjęcia...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie organizuje dla uczniów i przedszkolaków liczne konkursy artystyczne (plastyczne, piosenki, recytatorskie). Nasi uczniowie zawsze biorą w nich udział i znakomicie reprezentują szkołę w zmaganiach konkursowych.
W styczniu br. odbyły się dwa konkursy, w których dzieci z naszej szkoły zdobyły wysokie lokaty. W konkursie plastycznym towarzyszącym XXVIII Przeglądowi Filmów Dziecięcych "O uśmiech i radość dziecka" uczennica klasy 3b Paulina Berdel zdobyła I miejsce, a uczennica tej samej klasy Julia Krzysztyńska zajęła III miejsce. Ponadto wyróżnienia zdobyli Gabriel Godzik Dominika Kabiesz z klasy 3b i Karolina Niemczyk z "zerówki".   więcej...
Natomiast w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej  kolęda, kolęda" pięknie zaprezentowały się trzy dziewczynki z "zerówki". W swojej grupie wiekowej pokonały konkurencję i swoim śpiewem oczarowały jury, które przyznało I miejsce dla Diany Oziminy, II miejsce dla Karoliny Niemczyk a III miejsce dla Julii Szczepanik.   więcej...
Sukcesy naszych uczniów nie tylko napawają dumą ich rodziców, ale także są źródłem ogromnej satysfakcji nauczycieli.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uśmiech


 
Zabawa choinkowa Utwórz PDF Drukuj

"Dzisiaj w szkole śmiech i tańce,
tańczą różne przebierańce.
Każdy przebrał się inaczej,
ten obrac się, ten skacze."

Karnawał to okres radości i zabawy. Organizowane w tym czasie bale i zabawy to świetna okazja, by potańczyć i wyszaleć się za wszystkie czasy.
Dzieci z naszej szkoły miały taką możliwość 2 lutego. W tym właśnie dniu odbył się karnawałowy bal przebierańców. Już od rana przy wesołej muzyce granej „na żywo” bawiły się kolorowo poprzebierane przedszkolaki. Swoje taneczne umiejętności pokazali na parkiecie m.in. licznie przybyli bohaterowie bajek, policjanci oraz Indianie.
Po południu przyszła kolej na dzieci z „zerówki” oraz uczniów klas 2b i 3b. Oni również stanęli na wysokości zadania i pięknie prezentowali się w swoich oryginalnych strojach. Tańce i pląsy przeplatane były konkursami. Wybrano najciekawszy strój oraz najładniej tańczące pary.
Impreza karnawałowa udała się wyśmienicie. Dzieci były zmęczone, ale bardzo zadowolone. Tegorocznego balu długo nie zapomną.

Image

zabawa choinkowa w grupie 3, 4 i 5-latków - zdjęcia... 

Image

zabawa choinkowa w klasie "0", 2b i 3b - zdjęcia...


 
Walentynki Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Walentynki, czyli święto zakochanych od kilku już lat znajduje się w kalendarzu imprez naszej szkoły. Z tej okazji również w tym roku Samorządzik Szkolny przygotował wiele niespodzianek. Już kilka dni przed dniem św. Walentego w szkole działała poczta walentynkowa. Do specjalnej skrzynki dzieci mogły wrzucać kartki dla osób, które darzą sympatią i którym chcą sprawić przyjemność. Podczas imprezy, jaka odbyła się (jakże inaczej) 14 lutego, wszystkie kartki trafiły do adresatów. Najwięcej walentynek zebrali Natalia z kl. 3b i Mateusz z kl. 2b i tym samym zdobyli tytuł Walentynki i Walentego 2011. Jednak atrakcji było znacznie więcej: specjalne wydanie teleturnieju Familiada, liczne zabawy i konkursy z nagrodami oraz dyskoteka. Impreza była bardzo udana. Szkoda, że takie sympatyczne święto jest tylko raz w roku.

 
Międzyszkolny Konkurs promujący czytelnictwo Utwórz PDF Drukuj

Już po raz siódmy Szkoła Podstawowa w Króliku Polskim zaprosiła trzecioklasistów ze wszystkich szkół naszej gminy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie promującym czytelnictwo pt. "O człowieku, który wyczarował dzieciom najpiękniejsze baśnie" – Hans Christian Andersen. Każdą z ośmiu szkół, które przyjęły zaproszenie reprezentował trzyosobowy zespół. W zmaganiach konkursowych brały udział również uczennice naszej szkoły – Dominika Kabiesz, Julia Krzysztyńska i Michalina Śliwka. Mimo, że poziom konkursu był bardzo wysoki, dziewczynki z klasy 3b wykazały się doskonałą wiedzą o życiu i twórczości znakomitego duńskiego baśniopisarza i wspaniale zaprezentowały swoje zdolności plastyczne, malując piękną ilustrację do baśni pt. "Dziewczynka z zapałkami". Jury doceniło wiedzę i umiejętności naszych trzecioklasistek przyznając im II miejsce.   więcej...

Gratulujemy! Uśmiech

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 24 z 43