Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2009/2010

Rok 2009/2010
Święto Niepodległości Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

W przeddzień Święta Niepodległości uczniowie klasy IIb przygotowali uroczystą akademię. W podniosły nastrój wprowadziły wszystkich ładne, patriotyczne wiersze z elementami inscenizacji oraz pieśni legionowe. Na tle pięknej dekoracji dzieci zatańczyły krakowiaka i mazura. Drugoklasiści poprzez swój patriotyczny występ chcieli uczcić pamięć o bohaterach, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.

 
Andrzejki Utwórz PDF Drukuj

W dniu 26 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Organizatorem tej imprezy był Samorządzik Uczniowski. Dziewczynki z klasy IIIb przebrały się za wróżki i cyganki oraz przygotowały atrakcyjne wróżby i zabawy. Każdy mógł sobie powróżyć co go czeka w nadchodzącym roku. Nawet Pan Dyrektor skorzystał z tej okazji. Radości i śmiechom nie było końca. Imprezę uatrakcajniły tańce przy muzyce oraz konkursy. W przerwie dzieci zostały poczęstowane słodyczami, które po tylu wrażeniach zjadały z wielkim apetytem.

Image

zdjęcia...  


 
Góra Grosza Utwórz PDF Drukuj

W dniach od 23 listopada do 4 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 10 Jubileuszowej Akcji Góra Grosza zorganizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przedszkolaki i uczniowie przynosili drobne monety groszowe, które zostaną przekazane na rzecz dzieci z domów dziecka. Wspólnie uzbieraliśmy aż 344,41 zł. Jak co roku zbiórce towarzyszył konkurs "Pełna puszka" zorganizowany przez Samorządzik Uczniowski. Wygrała go klasa IIIb, która zebrała 114,43 zł.   więcej...

Dziękujemy !

Image

 
Mikołaj w szkole Utwórz PDF Drukuj

Image

Mikołaj w oddziałach przedszkolnych - zdjęcia...
Mikołaj w szkole - zdjęcia...

"To Święty Mikołaj dziś odwiedzi nas,
przywiezie prezenty w ten zimowy czas."

Jak co roku w pierwszych dniach grudnia dzieci z niecierpliwością oczekują na przyjście Mikołaja. W naszej szkole ten miły gość pojawił się 4 grudnia z workiem pełnym prezentów. Wszystkie dzieci dostały słodycze, a przedszkolaki dodatkowo otrzymały piękne zabawki.

Dziękujemy Ci Mikołaju. Uśmiech
Do zobaczenia za rok.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 37