Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2009/2010

Rok 2009/2010
XVII Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej w Iwoniczu Zdroju Utwórz PDF Drukuj
8 czerwca w Iwoniczu Zdroju odbył się XVII Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej "Skrzacik". Naszą szkołę reprezentowały 6-latki, które śpiewały piosenki oraz zatańczyły wiązankę tańców ludowych. Jury postanowiło przyznać naszym przedszkolakom wyróżnienie specjalne w kategorii taniec. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.   więcej...

Image

zdjęcia...


 
Zdrojowe Spotkania Pokoleń Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Już po raz drugi w Amfiteatrze przy Zielonym Domku odbył się piknik z cyklu "Zdrojowe Spotkania Pokoleń". 13 czerwca, przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały się dzieci z naszej szkoły. Przedszkolaki przedstawiły wesołe wiersze, inscenizację, piosenki oraz wiązankę tańców ludowych. Dzieci szkolne zaprezentowały swoje zdolności wokalne i lingwistyczne śpiewając przeboje w języku angielskim. Piknik był nie tylko ucztą dla ducha, ale też dla ciała. Kuracjusze oraz mieszkańcy naszego uzdrowiska mogli skosztować smakołyków przygotowanych przez nauczycieli oraz panie z Koła Kobiet.

Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia Uśmiech


 
Wycieczki klasowe Utwórz PDF Drukuj
Wycieczka klasowa, to niewątpliwie jedna z atrakcji, na którą z niecierpliwością czekają przedszkolaki i uczniowie klas I-III. Każdy wyjazd niesie ze sobą niezapomniane, mile spędzone i radosne chwile. Dlatego też, 29 maja uczniowie klasy IIb wybrali się na pokomunijną wycieczkę do Łagiewnik, Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. 9 czerwca dzieci 3, 4 i 5-letnie pojechały zwiedzać Muzeum Misyjne w Miejscu Piastowym, Muzeum Przyrodnicze w Krempnej i Muzeum Historyczne w Dukli. Natomiast 14 czerwca sześciolatki, pierwszo i trzecioklasiści płynęli statkiem po Zalewie Solińskim oraz miło spędzali czas w „Słodkim Domku” w Lesku.

Image

wycieczka 3, 4 i 5-latków - zdjęcia...
wycieczka klasy 0, Ib i IIIb - zdjęcia...


 
Wycieczka 3, 4, 5-latków do Fikolandu Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

21 czerwca "maluszki" i pięciolatki pojechały na wycieczkę do Fikolandu do Krosna. Tam wesoło bawiły się w basenie z kolorowymi piłkami, skakały na trampolinie oraz zjeżdżały na zjeżdżalniach. Dziewczynki chętnie przebierały się w bajkowe stroje oraz inicjowały zabawy w miniaturowych domkach, natomiast chłopcy jeździli samochodami lub grali w piłkarzyki. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały również miniatury dinozaurów, które znajdowały się w ogrodzie przed Fikolandem.
Ten wyjazd był możliwy dzięki hojności pana Łukasza Delimaty, który częściowo sfinansował koszty wycieczki.

Dziękujemy Uśmiech


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 37