Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2009/2010

Rok 2009/2010
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Utwórz PDF Drukuj

"Cóż to za święto takie radosne,
że całe miasto drży i faluje...
Czy wracający lud wita wiosnę,
czy na cześć wiosny tak wiwatuje."

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja klasa IIIb przygotowała uroczystą akademię. Uczniowie przypomnieli historię tego tak ważnego dla Polski święta, a także zaprezentowali okolicznościowe wiersze i piosenki. Na zakończenie zebrani gromkimi brawami nagrodzili pięknie zatańczonego poloneza.

Image

zdjęcia...


 
Dzień Matki w oddziałach przedszkolnych Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

26 maja już od rana w oddziałach przedszkolnych panował odświętny nastrój. To dzieci czekały na swoje mamy, dla których przygotowały niespodzianki z okazji ich święta. Punktualnie o godzinie 14 wszystko było gotowe. Najpierw 5-latki zaprezentowały inscenizacje. Następnie na scenę wyszły "maluszki", które przedstawiły scenkę teatralną oraz z rozbawiającym wdziękiem recytowały, śpiewały i tańczyły dla swoich mam. Po najmłodszych dzieciach zaprezentowały swoje programy 5 i 6-latki. Były wzruszające wiersze, wesołe inscenizacje, piękne piosenki oraz wiązanki tańców ludowych. Każda mama otrzymała drobny upominek i spróbowała pysznego ciasta.

 
Sukcesy trzecioklasistów Utwórz PDF Drukuj

Uczniowie klasy IIIb brali udział w konkursie Omnibus 2010 (humanistycznym), w którym dobyli czołowe miejsca w województwie: I – Lidia Kasperowicz, II – Karol Kędzior, III – Emilia Chmiel.
Dnia 31 maja w ZSP w Klimkówce odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas III. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Chmiel oraz Karol Kędzior. Emilka została laureatką konkursu zdobywając I miejsce. Karol spisał się również wspaniale zdobywając II miejsce.   więcej...

Gratulujemy Uśmiech

Image

 
Dzień Dziecka Utwórz PDF Drukuj

Image

Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych - zdjęcia...
Dzień Dziecka w klasach I-III - zdjęcia...

Na całym świecie 1 czerwca jest świętem wszystkich dzieci. W tym dniu przygotowuje się różne niespodzianki dla milusińskich. Nie mogło ich też zabraknąć w naszej szkole. Uczniowie klas I-III bawili się w rytm dyskotekowej muzyki, natomiast przedszkolaki miały prawdziwy bal z orkiestrą. Tańce uatrakcyjniły liczne konkursy z nagrodami, wesołe zabawy oraz słodki poczęstunek.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 32 z 37