Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2009/2010

Rok 2009/2010
Sukcesy naszych uczniów w konkursach Utwórz PDF Drukuj
Image W listopadzie i w grudniu nasi uczniowie brali udział w różnengo rodzaju konkursach, podczas których mogli zaprezentować swoje zdolności:
  • W Ogólnopolski Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom" nominację do etapu powiatowego otrzymali: Konrad Kałwik i Urszula Rogula z 5-latków, Maria Różowicz z zerówki oraz Szymon Halerz z klasy IIIb.
  • W Konkursie Plastycznym "O uśmiech i radość dziecka" III miejsce otrzymała Kamila Małek z zerówki, a wyróżenienia Wiktoria Miszczak i Diana Ozimina z 5-latków.
  • W Konkursie Plastycznym "Moje Boże Narodzenie" nominację do etapu powiatowego otrzymały: Paulina Berdel z klasy IIb oraz Lidia Kasperkowicz i Julia Wolińska z klasy IIIb.
  • W I Gminnym Konkursie Plastycznym Dla Uczniów Szkół Podstawowych I Gimnazjów Poświęcony Polskim Noblistom wyróżnienie zdobyła Paulina Berdel z klasy IIb.
  • W Konkursie Piosenki "Aleją gwiazd" w finale zaprezentowali się: Anna Kuszel z klasy Ib i Kacper Wojtoń z klasy IIIb.
  • W Konkursie Angielskich Kolęd i Poezji Bożonarodzeniowej I miejsce w kategorii piosenka otrzymał Jan Jurasz z klasy Ib natomiat w kategorii wiersz I miejsce zdobyła Michalina Śliwka z klasy IIb a równorzędne II miejsca zajęli Karol Jurasz z klasy Ib oraz Lidia Kasperkowicz z klasy IIIb.

Gratulujemy  Uśmiech


 
Wigilijne spotkanie Utwórz PDF Drukuj
21 grudnia wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły spotkali się na uroczystej wigilii. W świąteczny nastrój wprowadziły zebranych Jasełka w wykonaniu 6-latków. Na tle bożonarodzeniowej dekoracji dzieci odegrały scenę narodzin Jezusa i zaśpiewały tradycyjne polskie kolędy. Po występie wszyscy łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia oraz degustowali wigilijne potrawy.

Image

zdjęcia...


 
W bibliotece szkolnej Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

13 stycznia 2010 roku klasa Ib została wpisana w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie zapoznali się z obowiązkami dobrego czytelnika, a także wzięli aktywny udział w przedstawieniu pod tytułem „Dziwna przygoda w bibliotece”, przygotowanym przez członków kółka bibliotecznego pod kierunkiem pani J. Pietruszki.

 
Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj
Rokrocznie w naszej szkole bardzo uroczyście obchodzimy Święto naszych kochanych Babć i Dziadków.
21 stycznia dla swoich miłych gości program artystyczny przedstawiły przedszkolaki. Pokazały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne i aktorskie. Następnego dnia wystąpili uczniowie klas I–III. Starsze dzieci zaprezentowały bardzo różnorodny program artystyczny. Były wiersze, piosenki o babciach i dziadkach, a także tańce i pieśni biesiadne. Występy bardzo podobały się zebranym gościom. Dziadkowie dumni ze swoich wnucząt, długo ich oklaskiwali.

Image

występ przedszkolaków - zdjęcia...
występ uczniów klas I-III - zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 37