Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2008/2009

Rok 2008/2009
Wizyta w Rozlewni Wód Mineralnych Utwórz PDF Drukuj
W ramach realizacji tematu "Poznajemy najbliższą okolicę" sześciolatki oraz uczniowie klas Ib i IIIb wybrali się z wizytą do Rozlewni Wód Mineralnych "Celestynka" w Rymanowie Zdroju. Dzieci miały okazję zapoznać się z produkcją wody mineralnej oraz sposobem wytwarzania butelek plastikowych. Wszyscy kosztowali różne smaki "Celestynki" oraz otrzymali pamiątkowe drobiazgi.

Image

klasa Ib i IIIb - zdjęcia... 
zerówka - zdjęcia...


 
XVI Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej "Skrzacik" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

5 czerwca w GOK w Iwoniczu Zdroju odbył się XVI Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej "Skrzacik", podczas którego dzieci w wieku od 3 do 6 lat z terenu ośmiu gmin prezentowały swoją twórczość artystyczną. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z każdej grupy wiekowej, które przed zgromadzomą widownią pięknie zaprezentowały swoje zdolności artystyczne. Jury postanowiło przyznać naszym przedszkolakom aż cztery wyróżnienia (dwa "maluszkom" za interpretację wierszy oraz sześciolatkom za taniec i piosenkę). Ponadto oddziały przedszkolne z naszej szkoły otrzymały Nagrodę Główną Festiwalu ufundowaną przez Starostę Krośnieńskiego.   więcej...

Gratulujemy skucesu małym artystom Uśmiech


 
Piknik Utwórz PDF Drukuj
Słoneczna pogoda sprzyja pieszym wędrówkom. Wykorzystując piękną aurę przedszkolaki wybrały się na piknik do leśniczówki na Wołtuszowej. Dzięki uprzejmości leśniczego pana Mariana Dąbrowskiego dzieci piekły kiełbaski na ognisku i wesoło bawiły się na leśnej polanie. Dodatkową atrakcją była dla przedszkolaków przejażdżka na kucykach. Natomiast uczniowie klasy Ib i IIIb udali się na pieszą wędrówkę po najbliższej okolicy. Zwiedzili pracownię rzeźbiarską pana Krzysztofa Śliwki oraz gościli w gospodarstwie agroturystycznym „Dom Pod Lipą” państwa Barbary i Adama Śliwków. Na dzieci czekał tam wspaniale urządzony plac zabaw, kiełbaski z ogniska oraz pyszne ciasto. Wszyscy na długo zapamiętają ten mile spędzony i pełen atrakcji dzień.

Image

piknik przedszkolaków - zdjęcia...
piknik klasy Ib i IIIb - zdjęcia...


 
5 - latki w "Jasiu Wędrowniczku" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

10 czerwca grupa 5 - latków zwiedzała bajkowy plac zabaw w "Jasiu Wędrowniczku". Dzieci zostały bardzo mile przywitane poczęstunkiem kubusiowych lodów i soczkiem. Z uśmiechem na twarzy korzystały z rozbudowanego placu zabaw. Oglądały stary młyn, wieżyczkę Jasia Wędrowniczka, staw oraz zbiorek zdjęć ze słynnymi artystami, którzy odwiedzali zajazd. Wyjazd do "Jasia Wędrowniczka" na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

 
««  start « poprz. 11 12 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 44 z 45