Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2008/2009

Rok 2008/2009
Dzień Matki w oddziałach przedszkolnych Utwórz PDF Drukuj
26 maja dzieci przedszkolne zaprosiły swoje kochane Mamusie na uroczyste spotkanie z okazji ich święta. Każda grupa przygotowała piękny program artystyczny, na który złożyły się piosenki, wiersze, inscenizacje teatralne i taniec. Wzruszona widownia długo biła brawa małym artystom. Każda mama otrzymała też od swojej pociechy uroczy upominek. Zakończeniem tego miłego spotkania był słodki poczęstunek.

Image

zdjęcia...


 
Wycieczka przedszkolaków do Majdanu i Myczkowiec Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

28 maja przedszkolaki udały się na wycieczkę do Majdanu i Myczkowiec. Z głównej stacji bieszczadzkiej kolei wąskotorowej wybrały się na przejażdżkę "leśną ciuchcią" na trasie Majdan - Balnica - Majdan. Z okien pociągu podziwiały piękno bieszczadzkiej przyrody, a sama jazda była dla wszystkich wielką atrakcją. Następnym etapem wycieczki było zwiedzanie pięknej makiety kościołów drewnianych w Centrum Kultury Ekumenicznej oraz zwierząt kopytnych i ptaków znajdujących się w mini Zoo w Ośrodku Caritas w Myczkowcach. Przedszkolaki wróciły z wycieczki uśmiechnięte i pełne wrażeń.

 
"Zdrojowe Spotkania Pokoleń" Utwórz PDF Drukuj
31 maja w Amfiteatrze w Rymanowie Zdroju odbył się koncert z cyklu "Zdrojowe Spotkania Pokoleń", na którym swoje talenty artystyczne zaprezentowały dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej. Szkołę Filialną reprezentowało czworo sześciolatków oraz uczennice z klasy IIb. Starszaki zaśpiewały piosenki "na ludową nutę" a drugoklasistki – utwory o tematyce współczesnej. Licznie zgromadzona widownia miała możliwość degustacji ciast i potraw regionalnych.

Image

zdjęcia...


 
Dzień Dziecka Utwórz PDF Drukuj

Image

dyskoteka przedszkolaków - zdjęcia...
przejażdżka kucykiem - zdjęcia...

Najbardziej ulubionym dniem w roku jest dla wszystkich dzieci 1 czerwca. W tym dniu przedszkolaki bawiły się na wspólnej dyskotece, przeplatanej zabawami integracyjnymi i konkursami z nagrodami. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych dzieci była przejażdżka kucykiem po placu przedszkolnym. Natomiast klasa IIb wybrała się do Miejsca Piastowego na "Michaliadę" zorganizowaną przez Siostry Michalitki.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 45