Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2008/2009

Rok 2008/2009
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Utwórz PDF Drukuj

"...Grają trąby, dzwonią dzwony,
radość dziś napełnia kraj.
W Polsce wielkiej, odrodzonej.
Wiwat! Wiwat Trzeci Maj!"

W tak podniosłym nastroju klasa IIIb zaprezentowała program artystyczny przygotowany z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przedstawili swoim młodszym kolegom w wierszach, piosenkach i tańcu bardzo ważny moment w dziejach historii naszego państwa.

Image

zdjęcia...


 
Królik Kubuś wśród 5-latków Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

20 maja w grupie 5-latków zawitał króliczek Kubuś z prywatnej hodowli przyniesiony przez panią Beatę.
Dzieci z zaciekawieniem czekały na odsłonięcie niespodzianki, która znajdowała się w pudełku. Z radością głaskały Kubusia, pozowały z nim do zdjęć oraz karmiły trawą. Królik ze zmęczenia postanowił schować się do przedszkolnego kącika zabawek. 

 
Majówka w Bałuciance Utwórz PDF Drukuj
  
Na zaproszenie Dawida 6-latki uczestniczyły we wspaniałej majówce w Bałuciance. Rodzice Dawiada przygotowali dla wszystkich pyszny poczęstunek: tort, lody, kiełbaski z grilla oraz napoje. W ogrodzie czekało na dzieci wiele atrakcji, takich jak: huśtawki, hamak, tunel oraz namiot. Korzystając z pięknej pogody 6-latki udały się również na spacer po wsi Bałucianka, gdzie między innymi zobaczyły starą cerkiew. Po mile spędzonym dniu dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

Image

zdjęcia...


 
Spotkanie z leśniczym Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

22 maja przedszkolaki spotkały się z panem Marianem Dąbrowkim, leśniczym z Rymanowa Zdroju. Opowiadał on dzieciom ciekawe historie związane ze zwierzętami i roślinnością naszego terenu. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały książki przyniesione przez gościa, zadawały pytania oraz śpiewały piosenki o tematyce przyrodniczej. Leśniczy sprawił wszystkim miłą niespodziankę ofiarując przedszkolakom piękną książkę o lesie. Dzieci dziękując za spotkanie wręczyły panu Marianowi mały prezencik.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 45