Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2008/2009

Rok 2008/2009
Spotkanie Bożonarodzeniowe Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Tradycyjnie już w naszej szkole organizowane jest uroczyste spotkanie Bożonarodzeniowe. W tym roku występ artystyczny przygotowały starszaki. Na tle świąteczenej dekoracji dzieci zaprezentowały piękne, nastrojowe wiersze, tańce oraz kolędy i pastorałki. Po występie wszyscy łąmiąc się opłatkiem składali sobie serceczne życzenia i degustowali wigilijne potrawy: żur i kapustę z grochem.


 
Zabawa choinkowa Utwórz PDF Drukuj
Właśnie rozpoczął się karnawał, a jak mówi stare przysłowie "W karnawale same bale". Z tej racji w naszej szkole dnia 14 stycznia odbył się wielki bal przebierańców. W związku z tym, że w tym roku gościliśmy dzieci ze szkoły podstawowej w Posadzie Górnej, oddzielnie bawiły się przedszkolaki i uczniowie klas I-III. W pięknie udekorowanych salach pomysłowo przebrane dzieci bawiły się w rytm skocznej muzyki. Były zabawy, konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek. Zabawa była udana, o czym świadczyły roześmiane buzie dzieci.

Image


 
Kulig przedszkolaków Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Korzystając z pięknej zimowej aury, 20 stycznia, dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na kulig na Wołtuszową. Z odgłosem janczarów i uśmiechem na twarzach przedszkolaki mknęły w dwóch zaprzęgach sań przez urocze zakątki lasu zdrojowego. Radości było co niemiara. Dzieci pełne wrażeń wróciły do budynku, a ta piękna sanna zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.

 
Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj
28 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przed licznie zgromadzoną widownią wystąpiły przedszkolaki oraz uczniowie z klas I-III. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, inscenizacje i tańce. Szczęśliwi i wzruszeni dziadkowie długo oklaskiwali występy małych artystów. W dowód wdzięczności babcie i dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt piękne upominki.  Zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek i wspólne kolędowanie. 

Image

występ maluszków i 5-latków - zdjęcia... występ 6-latków i klasy Ib - zdjęcia...
występ klasy IIb i IIIb - zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 20 z 45