Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2008/2009

Rok 2008/2009
Mikołaj w szkole Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

5 grudnia w progi naszej szkoły zawitał długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Mikołaj. Przedszkolaki powitały gościa pięknymi piosenkami i wierszami. Po krótkiej rozmowie Mikołaj obdarował przedszkolaki zabawkami i słodyczami. Nie zapomniał również o dzieciech szkolnych, którym podarował słodki upominek. Radości było co niemiara. Szkoda tylko, że Mikołaj przywozi prezenty raz w roku.

Dziękujemy Mikołaju!


 

 
Konkurs plastyczny "O laur św. Jana z Dukli" Utwórz PDF Drukuj
Końcem listopada odbyła się pierwsza edycja konkursu plastycznego "O laur św. Jana z Dukli". Do organizatora nadeszło prawie 300 prac w grupie wiekowej 7-10 lat. Domyślamy się, że komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Z 12 prac wysłanych z naszej szkoły cztery zostały nagrodzone. Miejsce II zdobył Kacper Żaromski z kl. IIIb, a trzy wyróżnienia otrzymały: Eliza Berdel kl. IIb oraz Julia Krzysztyńska i Elwira Ziemba z kl. Ib. Laureaci zostali zaproszeni 12 grudnia do Lubatowej na uroczyste ogłoszenie wyników. Każde dziecko dostało pamiątkowy dyplom i nagrodę, a także zaproszenie na poczęstunek. Można było obejrzeć również wystawę prac nagrodzonych w tym konkursie.   więcej...   Gratulujemy!

Image

zdjęcia...


 
Góra grosza Utwórz PDF Drukuj

Trochę później niż w ubiegłych latach ruszyła akcja „Góra grosza”. Nasze dzieci z wielkim zaangażowaniem podjęły się jej realizacji, czego efektem była całkiem spora suma, którą zebrały dla podopiecznych Domów Dziecka. Akcji tradycyjnie już towarzyszył szkolny konkurs "Pełna puszka". Dzięki Lidzi Kasperowicz, która przyniosła 45 zł. I miejsce zdobyła klasa IIb. Na drugim miejscu uplasowały się "maluszki" oraz uczniowie klasy IIIb. Łączna suma to 194,65 . Ponadto klasa IIIb zabrała najwięcej grosików w przeliczeniu na jednego ucznia (ok. 4,60 zł).
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za okazane serce. Zebrane pieniądze zostały przekazane na konto fundacji.   więcej...

Image

zdjęcia...


 
I Ty możesz zostać świętym Mikołajem Utwórz PDF Drukuj
ImageRównocześnie z "Górą grosza" prowadzona była akcja "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem", w ramach której dzieci przynosiły do szkoły pluszaki, gry i zabawki. Zostały one przekazane do szpitala w Sanoku, gdzie czekały na nie przebywające tam na leczeniu dzieci. Olbrzymim sercem i zrozumieniem wykazały się dzieci 5-letnie, które zebrały najwięcej przepięknych przytulanek.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 45