Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2004/2005

Rok 2004/2005
Spotkania Bożonarodzeniowe Utwórz PDF Drukuj

Image

oddział młodszy - zdjęcia
zerówka - zdjęcia
klasa Ib - zdjęcia
klasa IIb - zdjęcia
klasa IIIb - zdjęcia

Święta Bożego Narodzenia stwarzają wyjątkową okazję do wspólnych spotkań nie tylko w gronie rodzinnym i przyjaciół ale także w zespołach klasowych. Tradycją naszej szkoły stały się integracyjne spotkania z rodzicami. W tym roku zostały zorganizowane we wszystkich klasach oraz oddziałach przedszkolnych. Pięknie udekorowane sale, błyszczące choinki, zapalone świece tworzyły wyjątkową atmosferę. Radość dzieci z obecności rodziców oraz zaproszonych gości była ogromna. Piękne występy wprowadzały w niezwykły nastrój. Łamiąc się opłatkiem życzyliśmy sobie wiele miłości, radości, zrozumienia i spokoju. Wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców był doskonałą okazją do rozmów oraz bliższego poznania. Wszyscy powitaliśmy święta w radosnym nastroju.

 
Wigilia w szkole Utwórz PDF Drukuj
21 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne, bożonarodzeniowe spotkanie dyrekcji, nauczycieli, księdza proboszcza, dzieci i wszystkich pracowników szkoły. W pięknej scenerii, w świetle migoczących światełek choinki pierwszoklasiści recytowali wzruszające wiersze, śpiewali kolędy i pastorałki wywołując niejednokrotnie łzę wzruszenia wśród zebranych. Dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze. Ze smakiem jedliśmy pyszne potrawy wigilijne i wspólnie kolędowaliśmy. Wszyscy cieszyliśmy się, że nadchodzą najpiękniejsze święta w roku - Boże Narodzenie.

Image

zdjęcia...


 
"Pomóż Marcinkowi" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Doskonale rozumieją to uczniowie klasy Ib. Ich serduszka są czułe i otwarte na potrzeby cierpiących. Cała klasa z ogromnym zaangażowaniem włączyła się w ogólnopolską akcje "Serce dla Marcinka". Do wspólnej skarbonki dzieci wrzucały mniejsze i większe kwoty pieniężne, a Kubuś Krukar wrzucił wszystkie swoje oszczędności. Brawa dla wszystkich. Być może 125 zł zebrane przez nasze wspaniałe pierwszaki pomoże odzyskać zdrowie małemu Marcinkowi.

 
Szkolny Konkurs Plastyczny Utwórz PDF Drukuj
22 grudnia nastąpiło ogłoszenie wyników Szkolnego Konkursu Plastycznego "Choinkowa ozdoba", w którym brało udział 67 uczniów z naszej szkoły. Konkurs rozstrzygnięty został w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie dzieci przedszkolnych wyróżnienia specjalne otrzymali: Roksana Franków, Konrad Ziemba, Weronika Niemczyk, Klaudia Wołczańska, Olga Zacharzewska i Norbert Zając. Natomiast w klasach I-III: I miejsce otrzymała Weronika Ziajka, II - Marta Sołtysik i Konrad Podgórski, III - Zuzanna Śliwka. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy a zwycięzcy nagrody rzeczowe.   Gratulujemy.   więcej...Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 34