Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2004/2005

Rok 2004/2005
Andrzejki Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

23 listopada odbył się wieczór andrzejkowy przygotowany przez Samorządzik Uczniowski. W tym dniu wróżyły nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy a nawet panie. Żartom, śmiechom nie było końca. Święto to połączyliśmy z tańcami, konkursami i słodkim poczęstunkiem.

 
"V Mikołajki Teatralne" Utwórz PDF Drukuj

Dnia 29 listopada w GOK w Rymanowie odbyły się eliminacje Powiatowego Konkursu "V Mikołajki Teatralne - spotkanie z satyrą". Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły artystyczne z klasy Ib - "Koncertowa ekipa" i "Młode gwiazdy". Ich talenty aktorskie zostały wysoko ocenione przez jury. Obydwie grupy zakwalifikowały się do finału. Życzymy powodzenia.

9 grudnia w Krośnieńskim Domu Kultury odbył się finał "V Mikołajek Teatralnych - spotkanie z satyrą". W grupie szkół podstawowych w kategorii skecz - żart sceniczny nasi uczniowie byli najlepsi w powiecie. Jury przyznało tylko dwie nagrody. Obydwie otrzymały grupy artystyczne z klasy Ib naszej szkoły. Nagrodę główną - zespół "Koncertowa ekipa", wyróżnienie - "Młode gwiazdy".  Jesteśmy z nich dumni.   Gratulujemy.   więcej... 

Image

zdjęcia...


 
Mikołaj Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Już od rana 6 grudnia czekaliśmy na przyjście Świętego Mikołaja. Wierzyliśmy, że do nas przyjedzie. Przecież cały rok wszyscy byliśmy grzeczni. Nie zawiódł nas. Powitaliśmy go wierszami i piosenkami. Wszystkie dzieci obdarował słodkościami. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju. Mamy nadzieję, że za rok znów do nas przyjedziesz.

 
Konkurs Piosenki w Rymanowie Utwórz PDF Drukuj

W dniu 11 grudnia uczennice naszej szkoły: Marta Sołtysik z klasy Ib, Joanna Krzysztyńska z klasy IIb i Weronika Ziajka z klasy IIIb brały udział w eliminacjach "XIV Dziecięcego Konkursu Piosenki Ludowej - Kolęd i Pastorałek", które odbyły się w GOK w Rymanowie. Do finału zakwalifikowała się Asia Krzysztyńska. Trzymamy za nią kciuki.   więcej...

Wiemy już, że 18 grudnia Asia zdobyła w Krośnie wyróżnienie.
Brawa dla naszej drugoklasistki.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 5 - 8 z 34