Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2004/2005

Rok 2004/2005
Święto Konstytucji 3 Maja Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Dnia 29 kwietnia odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowali ją uczniowie klasy IIIb. W montażu słowno- muzycznym przybliżyli oni swoim młodszym kolegom historię powstania pierwszego zbioru praw i obowiązków dla wszystkich Polaków. Dzieciom i pracownikom szkoły szczególnie podobał się piękny taniec "Polonez", nagrodzony burzliwymi oklaskami i odtańczony przez trzecioklasistów na bis po zakończeniu.

 
Wojewódzki Konkurs Piosenki Utwórz PDF Drukuj

W dniu 5 maja Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się eliminacje do X Wojewódzkiego Konkursu Piosenki. Nasza szkołę reprezentowały cztery osoby: Julia Lisowska i Kamil Jankowicz z zerówki oraz Emilia Chmiel i Jakub Munz z oddziału młodszego. Występowali oni w najmłodszej kategorii wiekowej - do lat siedmiu. Nominację do finału otrzymała Julia. Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszych przedszkolaków.   więcej...

8 maja odbył się finał X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki, w którym Julia Lisowska zdobyła wyróżnienie specjalne.
Gratulacje dla naszej uczennicy.

Image

zdjęcia...


 
Dzień Matki Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

"MAMA" - z tym słowem związane są najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze radości i tęsknoty". Tak pięknie o swoich mamach mówiły przedszkolaki oraz uczniowie klas I i II podczas wspólnego, popołudniowego spotkania z okazji Święta Matki dnia 26 V. Swoje pociechy oglądało 70 mam. Wzruszające wiersze i piosenki, humorystyczne inscenizacje, piękne tańce, "popisy" prezentacji konkursowych były dowodem wielkiej miłości. Wywołały łzę radości i wzruszenia wśród zebranych. Były kwiaty, laurki, upominki oraz pyszne ciasto.

 
Dzień Dziecka Utwórz PDF Drukuj
Dzień Dziecka był oczywiście dniem wolnym od nauki, książek, odpytywania czy sprawdzianów. "Dziś nasze święto"- z dumą mówili nasi podopieczni. W tym dniu wszyscy wspaniale sie bawili podczas "szalonej dyskoteki". Były zabawy i tańce. Najwięcej emocji wzbudzały konkursy z nagrodami. Chętni brali też udział w rozgrywkach sportowych. Wszyscy korzystali z bufetu ogrodowego, ze smakiem zjadając chrupiące kiełbaski, popijając pysznymi napojami. Nie obeszło się też bez słodkości.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 32 z 34