Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2004/2005

Rok 2004/2005
Wycieczka na Słowację Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Dnia 7 kwietnie grupa dzieci z klasy IIIb: Paulina Bolanowska, Sylwia Wołczańska, Weronika Ziaka i Michał Zagórski pod opieką wychowawczyni pani Marty oraz pani Agnieszki wyjechały na wycieczkę na Słowację. Był to wyjadz na zaproszenie dzieci i nauczycieli ze słowackich Kraczunoviec w ramach współpracy z tamtejszą szkołą. Uczestniczyli w nim także uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Posadzie Górnej. Wspólnie ze słowackimi gospodarzami dzieci polskie zwiedziły najpierw miasteczko Bardejov. Podziwiały piękny Rynek, Ratusz oraz Kościół Św. Idziego. Następnie zjadły pyszny obiad w zabytkowej restauracji. Pełne sił i w doskonałych humorach wyruszyły do uzdrowiska Bardejovskie Kupele. Zwiedziły tam Skansen i spacerowały po alejkach pięknie utrzymanego parku zdrojowego. Program wycieczki był bardzo bogaty, dlatego czas mijał szybko. Dzieci powróciły do domu trochę zmęczone ale bardzo zadowolone. 

 
Modlitwa w intencji Papieża Utwórz PDF Drukuj
       Image

2 kwietnia 2005

 "Ojcze Święty szukałeś nas, teraz my przyszliśmy do Ciebie"

 zdjęcia...

 

                     

 Image

 
Konkurs Talentów Przedszkolnych Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Dzieci przedszkolne bardzo lubią brać udział w konkursach. Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie tradycyjnie jak co roku, 12 kwietnia zorganizował Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia". Dzieci z naszej placówki bardzo liczeni uczestniczyły w tym konkursie. GRAND PRIX konkursu za piękne wykonanie piosenki otrzymała Julia Lisowska z zerówki. Wśród dzieci młodszych za prezentację wiersza Michasia Śliwka, Krzysio Halerz i Szymek Halerz otrzymali wyróżnienia specjalne. W kategorii piosenka występowały: Lidzia Kasperkowicz i Emilka Chmiel, które otrzymały wyróżnienia. Inscenizację pt. "Chory miś" przedstawił Gabryś Godzik i Natalka Zygmunt otrzymując wyróżnienie specjalne. Za inscenizację "Żuk", w której udział brali: Krzysio Hanus, Kuba Munz, Marta Chentosz i Dominika Szul jury przyznało wyróżnienie. Wśród "starszaków" w kategorii piosenka wyróżnienie otrzymał Kamil Jankowicz. Inscenizacja "Książeczki Reni" w wykonaniu Elizy Niemczyk, Oli Śliwki, Kamili Sokołowskiej, Martyny Niemczyk, Weroniki Niemczyk i Ani Wójcik - otrzymała wyróżnienie specjalne. "Spóźniony słowik" - druga inscenizacja w wykonaniu: Sary Jękot, Sylwi Soleckiej i Kuby Zimby otrzymała wyróżnienie. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczał z-ca burmistrza p. Wojciech Farbaniec. Wszystkie przedszkolaki prezentowały się bardzo ładnie.   Gratulujemy.   więcej...

 
Przedszkolaki na scenie Utwórz PDF Drukuj
W dniu 19 kwietnia w Krośnieńskim Domu Kultury pierwszy raz odbył się konkurs recytatorski "Żaczek Przedszkolaczek na scenie" Oryginalna interpretacja, kultura słowa naszych przedszkolaków została wysoko oceniona przez jury. Reprezentacja "maluchów" zajęła wysokie lokaty w prezentacji indywidualnej: Michasia Śliwka - nagrodę, Lidzia Kasperkowicz - wyróżnienie. W prezentacji grupowej najmłodsi i starszaki przedstawili po dwie inscenizacje. Jury przyznało nagrodę dla Marty Chentosz, Krzysia Hanusa, Kuby Munza i Dominiki Szul za aktorskie wykonanie inscenizacji pt. "Żuk". Wszyscy wraz z przedszkolakami cieszymy się z osiągniętych sukcesów. Życzymy dalszego rozwoju talentów.
Czekamy na kolejne nagrody!   więcej...

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 34