Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2004/2005

Rok 2004/2005
"Poeci i pisarze dzieciom" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Corocznie Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie jest organizatorem konkursu „Poeci i Pisarze dzieciom”. Przedmiotem konkursu w tym roku jest twórczość wybitnych autorów, którzy w swym dorobku opisują zimę, jako jedną z pór roku. W eliminacjach gminnych, które odbyły się 7 lutego recytowało wiersze 10 dzieci z naszej placówki. Oryginalna interpretacja, kultura słowa naszych pierwszoklasistów została wysoko oceniona przez profesjonalne jury. Wyróżnienie specjalne otrzymali Adam Komar, Marek Zając, Marta Sołtysik, a nagrodę główną Karolina Rygiel. Wiemy już, że Karolina została laureatką eliminacji rejonowych i zobaczymy ją w finale. Gratulacje dla naszych pierwszaków!   więcej...

4 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbył się finał konkursu „Poeci i pisarze dzieciom”. Karolina Rygiel - uczennica klasy pierwszej znalazła się w gronie najlepszych recytatorów z województwa. Na wielkiej, rzeszowskiej scenie zdobyła III miejsce. To naprawdę wielki sukces.   Wszyscy bardzo się cieszymy i gratulujemy.


 
Walentynki Utwórz PDF Drukuj
Może wydać się to śmieszne, ale pierwsze miłości zdarzają się już w przedszkolu. Dyskoteka walentynkowa, która  odbyła się 8 lutego sprzyjała miłosnym wyznaniom. Były nie tylko tańce, wręczano sobie także po raz pierwszy walentynkowe serduszka. Odbyły się również wybory Walentynki i Walentego. Zostali nimi Eliza Niemczyk i Adrian Rygiel z zerówki. Uczestnicy zabawy ubolewali nad tym, że Walentynki są tylko raz w roku.

Image

zdjęcia...


 
Kulig Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Piękna zima, która zagościła u nas na dobre sprzyja nie tylko zabawom na śniegu, zjazdom na nartach i sankach. Zachęciła nas również do zorganizowania kuligu w dniu 15 lutego dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Dzieci mogły podziwiać uroki Rymanowa Zdroju oraz Wołtuszowej w pięknej, zimowej szacie. Było dużo pisku, śmiechu i radości. Dla wielu była to pierwsza, wspaniała i niezapomniana jazda saniami.

 
Dzień Kobiet Utwórz PDF Drukuj
4 marca odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Drugoklasiści oraz najmłodsi z naszej szkoły - 3 i 4 latki dedykowali najpiękniejsze wiersze i piosenki tym dużym i małym kobietom. Pamiętali również o kwiatku i życzeniach.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 20 z 34