Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2004/2005

Rok 2004/2005
Pasowanie na ucznia klasy I Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

13 października pierwszoklasiści z naszej szkoły złożyli uroczyste Ślubowanie. W wierszach, piosenkach, tańcach, zabawach przekonali zabranych, iż wiedzą, co to znaczy kochać Ojczyznę, być dobrym uczniem i dobrym kolegą. Pani Dyrektor pasowała na uczniów osiemnaścioro dzieci. Były gratulacje, upominki, życzenia, pamiątkowe dyplomy, zdjęcia, pyszne ciastko oraz pierwsza klasowa dyskoteka.

 
Święto Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj
Pięknie o paniach uczących w naszej placówce mówiły dzieci z oddziałów przedszkolnych 14 października, podczas uroczystej akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej. Krótkie scenki teatralne, wiersze i piosenki wprowadzały w miły nastrój nie tylko nauczyciel ale również obecnych na spotkaniu pracowników obsługi. Najmłodsi z naszej szkoły pamiętali o kwiatku i życzeniach dla wszystkich zebranych.

Image

zdjęcia...


 
Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice klasy Ib, IIb i IIIb podczas XIII Konkursu Piosenki "Aleją gwiazd" zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie w dniu 25 października. Duże brawa dla młodych wykonawców: Oli Kędzior, Marty Sołtysik, Ady Różowicz, Gabrysi Surmacz, Dominiki Godzik i Weroniki Ziajki.   więcej...

 
Święto Odzyskania Niepodległości Utwórz PDF Drukuj
10 listopada, w przeddzień rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie klasy IIb, w montażu słowno-muzycznym przybliżyli swoim starszym i młodszym kolegom "drogę do wolności".

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 34