Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2005/2006

Rok 2005/2006
"Jesień wokół nas.." Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

9 listopada odbyło się w zerówce integracyjne spotkanie z rodzicami. W programie artystycznym pod hasłem "Jesień wokół nas..." pięcio i sześciolatki  prezentowały swoje umiejętności artystyczne w wierszach, piosenkach, inscenizacjach i tańcach integracyjnych. Gromkie brawa i pyszne ciasto było dla dzieci najlepszą nagrodą za wspaniały występ. Spotkanie dostarczyło rodzicom wielu wzruszeń, radości i powodów do dumy ze swoich pociech.


 
Święto Odzyskania Niepodległości Utwórz PDF Drukuj
14 listopada odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klasy II b w montażu słowno-muzycznym przybliżyli swoim starszym i młodszym kolegom "drogę do wolności" ojczyzny. Melodyjne pieśni legionowe, przepiękna recytacja wierszy patriotycznych przypomniały wszystkim zebranym jak bliska Polakom była zawsze Ojczyzna.

Image

zdjęcia...


 
"Droga do niepodległości" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Od siedmiu lat Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z UG i GOK w Jedliczu organizują konkursy plastyczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W tym roku tematem prac była "Droga do niepodległości". Uczniowie naszej szkoły również brali udział w tym konkursie. Jego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się w Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, podczas uroczystości powiatowych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Zuzanna Śliwka, uczennica klasy II, zdobyła II miejsce i odebrała nagrodę z rąk V-ce Wojewody Franciszka Woś oraz gratulacje od Starosty Zbigniewa Braja. Prace innych drugoklasistów wyróżnionych na szczeblu gminnym, znalazły się na wystawie najlepszych prac w powiecie w pięknym dworku.   Gratulujemy!   więcej...

 
Spotkanie z wierszem i piosenką Utwórz PDF Drukuj
17 listopada w oddziale młodszym odbyło się zajęcie otwarte "Jesienne spotkanie z wierszem i piosenką". Dzieci 3-4-letnie recytowały wiersze, przedstawiały krótkie scenki teatralne, śpiewały i tańczyły przy akompaniamencie pianina. Rodzice i dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występy dzieci. Mali artyści za swój udany debiut zostali nagrodzeni dużymi brawami  i pysznym sernikiem.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 41