Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2005/2006

Rok 2005/2006
Jasełka w Kościele Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

15 stycznia „sześciolatki” z naszej placówki wystąpiły w Kościele Parafialnym w Rymanowie Zdroju przedstawiając Jasełka dla rodziców, parafian i kuracjuszy. I choć małym artystom mocno biło serce dodawał im odwagi w pięknej grze aktorskiej Jezus Chrystus, który czuwał nad nimi. Występ małych artystów bardzo podobał się wszystkim zebranym. Zostali nagrodzeni wielkimi brawami.

 
Święto Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj
Jak wyglądałby świat dzieci bez kogoś tak wspaniałego jak dziadkowie? Bez kogoś do przytulania, pocieszania, opowiadania bajek...
Dnia 18 stycznia odbyła się w naszej szkole wielka uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dzieci z naszej placówki podziękowały zebranym za serce, cierpliwość i wyrozumiałość. Kolędy, wiersze, piosenki, tańce, humorystyczne scenki umiliły dziadkom to świąteczne popołudnie. Miłym zakończeniem uroczystości był poczęstunek oraz zabawa do późnych godzin wieczornych.

Image

zdjęcia...


 
Koncert Kolęd w Kościele Utwórz PDF Drukuj

Najpiękniejsze kolędy po raz kolejny rozbrzmiewały w Kościele pod wezwaniem św. Stanisława BM w Rymanowie Zdroju. Mimo wielkiego mrozu Kościół zgromadził wielu parafian i kuracjuszy. W Koncercie Kolęd śpiewały również dzieci z naszej szkoły: Julia Lisowska, Kamila Sokołowska i Aleksandra Śliwka z klasy "0" oraz Marta Sołtysik z klasy II. Występy młodych wykonawców wszystkich zachwycały.


 
Konkurs Piosenki Religijnej Utwórz PDF Drukuj
17 lutego w GOK w Miejscu Piastowym odbył się V Konkurs Piosenki Religijnej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy "0": Julia Lisowska i Aleksandra Śliwka. Dziewczynki śpiewały po dwie piosenki. Ich występ doceniła publiczność długimi i gromkimi brawami a jury - dyplomami i nagrodami rzeczowymi.   więcej...

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 41