Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2005/2006

Rok 2005/2006
Wigilijne spotkania z rodzicami Utwórz PDF Drukuj

Image

oddział młodszy - zdjęcia
zerówka - zdjęcia
klasa Ib - zdjęcia
klasa IIb - zdjęcia
klasa IIIb - zdjęcia

Święta Bożego Narodzenia stwarzają wyjątkową okazję do wspólnych spotkań nie tylko w gronie rodzinnym i przyjaciół ale także w zespołach klasowych. Tradycją naszej szkoły stały się integracyjne spotkania z rodzicami. Pięknie udekorowane sale, błyszczące choinki, zapalone świece tworzyły wyjątkową atmosferę. Radość dzieci z obecności rodziców była ogromna. Piękne występy wprowadzały w niezwykły nastrój. Łamiąc się opłatkiem życzyliśmy sobie wiele miłości, radości, zrozumienia i spokoju. Wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców był doskonałą okazją do rozmów oraz bliższego poznania. Wszyscy powitaliśmy święta w radosnym nastroju.

 


 
Wigilia w szkole Utwórz PDF Drukuj
21 grudnia 2005 roku w naszej placówce zorganizowane zostało Bożonarodzeniowe spotkanie dyrekcji, nauczycieli, dzieci oraz wszystkich pracowników szkoły.
W świąteczny nastrój wprowadziły nas "maluszki" recytując wiersze, śpiewając kolędy i pastorałki. Po ich występie obejrzeliśmy przepiękne "Jasełka" w wykonaniu pięcio i sześciolatków. Przez chwilę przenieśliśmy się w to niezwykłe, historyczne miejsce by w zadumie zobaczyć co wielkiego wydarzyło się dwa tysiące lat temu w Betlejem. Z podziwem patrzyliśmy na małych aktorów.

Image

zdjęcia...


 
Zabawa choinkowa Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

W karnawale na balach bawią się nie tylko dorośli, ale również dzieci. 11 stycznia 2006 roku na szkolnej zabawie bawiło się 90 imprezowiczów. Bal wymagał wielu przygotowań. Pracochłonne fryzury, ciekawe stroje, błyszczące makijaże... Pomysłowość mam ogromna. Bawiliśmy się w rytmach latynoskich, tańczyliśmy rock&roll'a, walczyka, tango... Były konkursy i nagrody. Jednym słowem zabawa "przednia". O pyszny poczęstunek zatroszczyła się Rada Rodziców.   Dziękujemy!

 
"O Uśmiech i Radość Dziecka" Utwórz PDF Drukuj
W grudniu dzieci naszej szkoły uczestniczyły w XXIII Przeglądzie Filmów Dziecięcych pod hasłem "O Uśmiech i Radość Dziecka". Przeglądowi towarzyszył konkurs plastyczny. Najmłodsi wykonali ilustracje do filmu "Dziadek do orzechów". Rozstrzygnięcie filmu nastąpiło 15 stycznia w sali kina Irys w Rymanowie. Wśród przedszkolaków najlepszymi w gminie byli: Aleksandra Śliwka z klasy "0" - I miejsce, Norbert Zając z klasy "0" - II miejsce, natomiast w kategorii klas I-III, I miejsce otrzymał Krystian Wołtosz (II b). Laureaci otrzymali dyplomy oraz wspaniałe upominki.   Gratulujemy!   więcej...

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 24 z 41