Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2005/2006

Rok 2005/2006
Rozpoczęcie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Dnia 1 września, w piękny, słoneczny ranek gromada roześmianych, wypoczętych uczniów po dwumiesięcznym wypoczynku przekroczyła progi naszej szkoły. Wszystkich powitała pani Kierownik podczas uroczystego apelu życząc zarówno dzieciom jak i nauczycielom sukcesów w pracy, dużo uśmiechu i radości. Wesołe buzie zebranych świadczyły o tym, iż z niecierpliwością czekali na ten dzień, na spotkanie z kolegami, wspólną naukę i zabawę.   Powodzenia!

 
Jesienny piknik Utwórz PDF Drukuj

29 września odbył się jesienny piknik przedszkolaków. Starszaki wcześniej wybrały sobie polanę i przygotowały miejsce do rozpalenia ogniska. Przed południem, w promieniach jesiennego słońce dzieci niosąc w koszykach ziemniaki  udały się na wyznaczone miejsce. Tańce, piosenki, zabawy ze śpiewem i quizy umilały czas w oczekiwaniu na pieczone ziemniaki. Ale warto było czekać, pieczone ziemniaczki były pyszne... "palce lizać"... Dzień ten dostarczył dzieciom wielu miłych wrażeń i zapewne długo pozostanie w ich pamięci.

Image

 zdjęcia...


 
Pasowanie na ucznia klasy I Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

5 października odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia klasy I. Najmłodsi zaprezentowali się wspaniale w pierwszym szkolnym występie. Pokazali zebranym, iż są gotowi do tego, by rzetelnie wypełniać szkolne obowiązki, być dobrym kolegą, kochać Ojczyznę. Pan dyrektor w obecności rodziców, księdza proboszcza i nauczycieli pasował na uczniów czternaścioro dzieci, które zostały serdecznie powitane przez swoich starszych kolegów i włączone do braci uczniowskiej ZSP w Posadzie Górnej. Były życzenia, upominki, dyplomy, pamiątkowe birety i zdjęcia oraz pyszne ciasto.

 
Szkolne eliminacje Utwórz PDF Drukuj
10 października odbyły się szkolne eliminacje Gminnego Konkursu Piosenki "Aleją gwiazd". Uczestniczyło w nim 18 uczniów klas I - III. Do występu na wielkiej scenie komisja zakwalifikowała ośmioro najlepiej śpiewających dzieci. Myślimy, że z powodzeniem reprezentować będą naszą szkołę 24 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie.   Powodzenia!

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 41